Kategoria

Różne

Home » Różne

54 artykuły
Dodać zakładkę?Usunąć?

Zimowe dekoracje gotowe od ręki? Wytłaczarka ułatwi pracę!

 - 

Jeśli lubisz majsterkować i spędzać czas na tworzeniu rękodzieła, zima to dla Ciebie fantastyczny okres. Słońce zachodzi wcześnie, a wieczory są długie, dzięki czemu masz okazję przetestować w domowej pracowni najnowsze rozwiązania i odłożone „na później” pomy... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak nauczyć się języka migowego?

 - 

Język migowy jest niezbędny do kontaktowania się z osobami niesłyszącymi. Dlatego, jeżeli w Twojej rodzinie jest ktoś z taką dysfunkcją lub zamierzasz pracować z chorymi w ośrodku, szkole czy domu opieki naucz się „migać”. Dzięki mowie ciała uda Ci się przełam... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Wyprawka dla pupila: Jakie wybrać legowisko dla psa?

 - 

Zdecydowaliście się na czworonożnego członka rodziny? To ważny, odpowiedzialny i zarazem wspaniały krok w Waszym życiu. Decyzję o adopcji lub zakupie psa należy dokładnie rozważyć – to obowiązek na wiele kolejnych lat! Jednak warto zauważyć, że życie pod jedny... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Moda w pracy – jak wybrać mundur damski wojskowy?

 - 

Służby mundurowe to nie tylko mężczyźni. Liczba kobiet służących w wojsku rośnie, a specyfika budowy ciała każdej z płci wymaga munduru szytego na miarę. Odzież służbowa dla kobiet musi być funkcjonalna, ale też wygodna i estetyczna. Bez względu na pełnione st... Czytaj dalej »