USG w Warszawie

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
łók

USG w Warszawie

Post autor: łók »

Jak w temacie - gdzie można zrobić w miarę szybko i sprawnie usg w stolicy??
Prośba o podrzucenie wszystkich możliwych namiarów - tylko żeby dobrze robili i można było też od razu skonsultować wyniki ze specjalistą
Z góry dziękuję za pomoc!
XXD XXD XXD XXD
śledź

Re: USG w Warszawie

Post autor: śledź »

@łók jakbyście chciał wykonać (prywatnie) badania usg w dobrej klinice w Warszawie, to koniecznie skorzystaj z usług placówki o nazwie MULTIMED. Ja bardzo sobie chwalę to miejsce, korzystam z dzieciakami, mąż miał np. usg po urazie kolana, ja chodzę na usg piersi czy ginekologiczne, synowi robiliśmy usg brzucha. Generalnie, jesteśmy w pełni zadowoleni.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: USG w Warszawie

Post autor: selena »

Zdecyduj się na specjalistyczne usg warszawa w Rex Medica. Ja z czystym sumieniem polecam tę placówkę - mają nowoczesny sprzęt, świetnych lekarzy i personel, a na badanie nie trzeba czekać tak długo jak w innych placówkach. Najlepiej to zapisz się jeszcze dzisiaj na to badanie.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: USG w Warszawie

Post autor: penelopa »

łók pisze: ↑28 mar 2021, 13:48 Jak w temacie - gdzie można zrobić w miarę szybko i sprawnie usg w stolicy??
Mogę Ci podpowiedzieć gdzie zrobisz sonovaginografię, czyli takie specjalne usg z kontrastem które się wykonuje w diagnostyce endometriozy. Ja miałam takie badanie w szpitalu Medicover.
żubr

Re: USG w Warszawie

Post autor: żubr »

Polecę klinikę rekomendowaną przez @śledź. Multimed ma kilka placówek na terenie Warszawy m.in. na Polnej czy Grochowskiej. Ja byłam na usg brzucha i usg ginekologicznym. Zawsze w profesjonalnej atmosferze, widać też iż dbają o bezpieczeństwo pacjenta w dobie koronawirusa. Bardzo polecam. 10/10
płaz

Re: USG w Warszawie

Post autor: płaz »

Już parę osób polecało tę klinikę o nazwie MULTIMED i ja się przyłączę do rekomendacji. Nowoczesna, dobrze wyposażona, ze świetnymi lekarzami. Chętnie ją polecam każdemu, kto mieszka właśnie w stolicy. Nie raz korzystałam – a to na usg piersi, a to mąż gdy musiałam przebadać jądra. No i nawet moją mamę woziłam na Dopplera żył. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z poziomu usług.

jak napisać apelację
ODPOWIEDZ