Spadki nastroju

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:14

Spadki nastroju

Post autor: Jagoda »

Cześć, nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje. Czuję jakbym nie była sobą… Kiedyś była pogodna, wszystko widziałam w samych pozytywach, a problemy zawsze miały jakieś proste rozwiązanie. Niestety ostatnio coś się zmieniło i na nic nie mam chęci. Nie wiem czy to przemęczenie, czy coś poważniejszego. Co powinnam zrobić? Porozmawiać z kimś, przeczekać?
Awatar użytkownika
Koralinka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2019, 23:01

Re: Spadki nastroju

Post autor: Koralinka »

Może faktycznie to chwilowy spadek formy 😉 Jeżeli jednak ta sytuacja, by Ci doskwierała dłużej, to może zgłoś się do poradni psychologicznej
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:14

Re: Spadki nastroju

Post autor: Jagoda »

Myślisz, że już pora na rozmowę z psychologiem? Jeszcze nigdy nie byłam i trochę się wstydzę…
Awatar użytkownika
Koralinka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2019, 23:01

Re: Spadki nastroju

Post autor: Koralinka »

Ale nie ma czego się wstydzić, to przecież ludzka rzecz. Dobrze, że dostrzegłaś problem. W poradni Salomon pracują naprawdę świetni specjaliści.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:14

Re: Spadki nastroju

Post autor: Jagoda »

Kogoś szczególnie polecasz?
Awatar użytkownika
Koralinka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2019, 23:01

Re: Spadki nastroju

Post autor: Koralinka »

wiesz co, no ja akurat chodzę na terapię do pani Aleksandry Domagały.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:14

Re: Spadki nastroju

Post autor: Jagoda »

Dzięki serdeczne, to zadzwonię się tam umówić.

badanie wzroku w soczewkach
Awatar użytkownika
Koralinka
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2019, 23:01

Re: Spadki nastroju

Post autor: Koralinka »

Dzwoń, dzwoń, z tego co wiem, to w Poradni Salomon dopasowują lekarza do problemu pacjenta, mają świetne podejście.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:14

Re: Spadki nastroju

Post autor: Jagoda »

Jeszcze raz dzięki za polecenie!
Awatar użytkownika
Anira
Posty: 110
Rejestracja: 25 cze 2019, 17:43

Re: Spadki nastroju

Post autor: Anira »

Spadni nastroju, osowiałośc, brak chęci do zycia może wynikac z niedoboru witamin. Moja mama własnie tak miała - dopiero po zrobieniu badań krwi okaząło się, że ma braki witamin i minerałów. Jest starsza osobą wiec u niej różnie z odżwianiem więc z tego pewnie wzieły się te niedobory. W aptece kupiłam mamie geriamoc - to tabletki zawierające wszystkei witamint niezbędne dla dorosłego człowieka. Mama bierze je już 4 tydzień i widać zdecydowana poprawa. Ma więcej siły i energii.
ODPOWIEDZ