prodentika.com.pl opinie

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

prodentika.com.pl opinie

Post autor: suzy »

Cześć! Poszukiwałam ostatnio kliniki stomatologicznej w Warszawie (muszę w końcu kompleksowo zająć się stanem moich zębów, bo za ciekawie to nie jest...). Widziałam gdzieś szyld gabinetu, który nazywa się Prodentika (przy ul. Jaktorowskiej). Czy ktoś tu się leczy? Co uważacie? Warto się zapisać?
Awatar użytkownika
bazylia
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2019, 6:20

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: bazylia »

Byłam i polecam. Gabinet nowoczesny, mają pełen wachlarz usług, lokalizacja dogodna i nie ma problemu z dojazdem. Ja mam dobre zdanie i mogę polecać.

beretta m9 full auto
Awatar użytkownika
morus
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2019, 12:41

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: morus »

Pytasz o http://prodentika.com.pl/ ? Robiłam tu implant na koronie i co Ci mogę powiedzieć? Wszystko na wysokim poziomie, bardzo o mnie zadbali, atmosfera była sympatyczna, a lekarz - implantolog świetnie przeprowadził całą procedurę (pewnie niełatwą).
Awatar użytkownika
segala
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2020, 0:18

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: segala »

Ja jestem stałą pacjentką prodentica. Jednak faktycznie widać, że tu wszystko jest na wysokim poziomie. Teraz jesteśmy z lekarzem na etapie planowania wybielania zębów. Nie ma zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
robert gawrych
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2020, 19:12

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: robert gawrych »

No właśnie, jak szukałem stomatologa w okolicy, to też wszedłem na stronę http://prodentika.com.pl/ , zapisałem się i jestem po pierwszej wizycie. Rozplanowałem ze stomatologiem plan leczenia, bo jednak mam trochę zębów do zrobienia, do tego jakaś protetyka też będzie. Ale jestem dobrej myśli i chyba tu się mną dobrze zajmą ;)
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2019, 5:08

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: agrafka »

Mieszkam niedaleko, a byłam na przeglądzie. Na szczęście okazało się, że nie mam nic leczenia ale będę teraz tu wpadać na regularne kontrole ;) Zespół miły, gabinet wygląda nowocześnie, czysto. Podoba mi się tu i uważam, że Prodentika jest godna polecenia.
Awatar użytkownika
figusia
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2020, 15:30

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: figusia »

A jak jest u nich z cenami? Bo widziałam na ich stronie zakładkę http://prodentika.com.pl/cennik/ i wydaje mi się, że jak na standardy stołeczne, to wcale nie jest tak drogo. A jak czytam Wasze opinie, to każdy zadowolony, czyli jednak warto ;)
Awatar użytkownika
letnik
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2019, 13:54

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: letnik »

Przyłączam się do tych pozytywów. Dobry gabinet, z fachowym personelem. Kompleksowo można wyleczyć zęby, zadbać o ich estetykę. Opinie mówią same za siebie ;)
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: suzy »

Super, bardzo Wam wszystkim dziękuję za opinie :) Jestem już przekonana, że się zapiszę na wizytę (czeka mnie chyba leczenie kanałowe :((. A czy ktoś wie, czy w Prodentika można zrobić pantomogram - zdjęcie wszystkich zębów?
Awatar użytkownika
segala
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2020, 0:18

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: segala »

No jasne, że możesz! Nawet cenę masz podaną: http://prodentika.com.pl/cennik/ - 100 zł. Ja pamiętam jak byłam w innym gabinecie i płaciłam 170 zł za takie zdjęcie więc tutaj cena, jak marzenie ;) :)
Awatar użytkownika
segala
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2020, 0:18

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: segala »

I jeszcze zapomnialam Ci napisać, że w raie czego mają też tomografię komputerową albo szczęki i żuchwy. Czyli gdyby zaszła poyrzeba, to masz w prodentice pełną diagnostykę stomatologiczną, bez jeżdżenia po mieście i szukania miejsc, gdzie wykonasz takie badania.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: milena »

Czytałam wiele pozytywnych opinii o http://prodentika.com.pl/ i w końcu postanowiłam się do nich przejść. Najpierw leczyłam zęby, a na koniec wstawiłam implant. Każdy zabieg był profesjonalnie wykonany, więc warto trochę zainwestować i cieszyć się ładnym uśmiechem.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: sofia32 »

Myślę, że w Warszawie Prodentika to jeden z lepszych gabinetów stomatologicznych. Wykonują kompleksowe usługi. Ja akurat u nich byłam na leczeniu kanałowym, ale zabieg mnie nie bolał, a tego obawiałam się najbardziej. W razie potrzeby, wrócę do nich.
Awatar użytkownika
Olanka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:57

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Olanka »

Polecam wszystkim gabinet http://prodentika.com.pl/. Pracują tam doświadczeni i wykształceni lekarze, którzy ciągle poszerzają swoją wiedzę. Byłam u nich na kilku zabiegach i nieco się stresowałam, ale niepotrzebnie. Nic nie bolało, a atmosfera była przyjazna.
Awatar użytkownika
Kajka83
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:00

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Kajka83 »

Jeżeli szukacie profesjonalnego gabinetu stomatologicznego, to Prodentika to bardzo dobry wybór. Uważam, że świetnie wykonują różne zabiegi, a miałam okazję robić u nich leczenie kanałowe i wyrywać ósemki. Każda wizyta była bezbolesna, co jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Melike
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:02

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Melike »

Byłam niedawno na wizycie w http://prodentika.com.pl/ i wszystkim polecam. Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów i duża wiedza. Już w pierwszych minutach strach przed zabiegiem minął. Atmosfera jest sympatyczna, podobnie lekarze.
Awatar użytkownika
Lejla
Posty: 23
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:49

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Lejla »

Kilka tygodni temu szukałam dobrego gabinetu dentystycznego. Znajomy polecił mi gabinet Prodentika. Poszłam na wizytę i teraz sama ich polecam. Panuje tam miła atmosfera, a lekarze są delikatni, zabieg nic nie bolał. Jeśli was stresuje wizyta u dentysty, to idźcie do nich.

oczyscic organizm z toksyn
Awatar użytkownika
Wiśnia
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2020, 12:50

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Wiśnia »

Byłam kilka razy na wizycie w http://prodentika.com.pl/ i zachęcam też innych. Wykonują wszystkie możliwe zabiegi i mają doświadczonych i zdolnych lekarzy. Uważam, że lepiej dołożyć kilka złotych i mieć profesjonalnie wyleczone zęby na długo. Panuje tam też miła atmosfera.
Awatar użytkownika
Romina
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:11

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Romina »

Jakiś czas temu postanowiłam wyleczyć wszystkie zęby, ale zależało mi na znalezieniu najlepszego stomatologa w Warszawie. Znajoma poleciła mi gabinet Prodentika. Poszłam do nich na wizytę i cieszę się, że tak zrobiłam. Lekarze są fajni i mają duże umiejętności. Zabiegi też nie bolały.
Awatar użytkownika
Tulia
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2019, 2:43

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Tulia »

Jestem stałą klientką https://prodentika.com.pl/, bo mają świetne opinie, moja zresztą jest podobna. Zawsze profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta i zawsze czuję, że jestem w dobrych rękach i nie boję się, że coś zepsują. Mają wiedzę i ciągle się dokształcają, co świadczy o tym, że zależy im na pacjentach.
Awatar użytkownika
Wioletta
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2020, 11:11

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Wioletta »

Uważam, że gabinet Prodentika to jeden z lepszych w mieście. Mają wielu pacjentów i każdy ich chwali. Sama byłam u nich kilka razy i za każdym razem byłam zdumiona, jak sprawnie dentysta wykonał zabieg. Wiem, że wrócę do nich w razie potrzeby i polecam to wszystkim.
Awatar użytkownika
Floria
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2020, 11:22

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Floria »

Przed własnym ślubem postanowiłam wybielić zęby, żeby jeszcze ładniej wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Przyjaciółka poleciła mi gabinet Prodentika. W ich zakresie zadań jest bardzo dużo zabiegów, więc uznałam, że są doświadczeni Nie myliłam się, już pierwszy zabieg przyniósł fajny efekt. Polecam ten zabieg każdemu.
Awatar użytkownika
Gilbert-62
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2019, 8:40

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Gilbert-62 »

Prodentika to nowoczesny, dobrze wyposażony gabinet stomatologiczny w Warszawie, miejsce godne polecenia!
Awatar użytkownika
cyryl-78
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:56

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: cyryl-78 »

Robią implanty w dobrych cenach, gabinet przyjemny, widać, że dbają o klienta!
Awatar użytkownika
Justynian1961
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 6:18

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Justynian1961 »

Lekarz bardzo kompetentny, nie naciąga na dodatkowe usługi, wykonuje to, co konieczne, ma dobrą pamięć do pacjentów, pamięta historię leczenia.
Awatar użytkownika
Odo_78
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 12:50

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Odo_78 »

Gabinet Prodentika to jeden z najlepszych gabinetów stomatologicznych w Warszawie. Mają duże doświadczenie, dużo sprzętu. Wszystko, co niezbędne do leczenia.
Awatar użytkownika
Brunhilda1962
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2019, 13:51

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Brunhilda1962 »

Przyjemny lekarz, odpowiada na pytania, można się skonsultować po wizycie. Jest ok.

jak zlikwidować gniazdo szerszeni w ziemi
Awatar użytkownika
Angelika1973
Posty: 9
Rejestracja: 24 mar 2020, 5:16

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Angelika1973 »

Stomatolog, który ma wielkie serce do ludzi, jest bardzo pomocny, dba nie tylko o wyleczenie uzębienia, ale też o aspekty estetyczne, a to ważne.
Awatar użytkownika
Sobieslaw-88
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2019, 22:45

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Sobieslaw-88 »

Prodentika to gabinet stomatologiczny, do którego miło się wraca mimo czasem bolesnego leczenia. Doktor robi wszystko, żeby zabiegi były bezbolesne, czasem jednak nie warto przyjmować znieczulenia, by szybciej wrócić do równowagi. Lekarz bardzo kompetentny i uczciwy.
Awatar użytkownika
Bogusz68
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2020, 13:47

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Bogusz68 »

Robią implanty w bardzo dobrej cenie jak na Warszawę, polecam Prodentikę również za jakość i podejście do klienta.
Awatar użytkownika
Dobroslaw72
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2020, 13:59

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Dobroslaw72 »

Wizyty odbywają się na czas, nie trzeba siedzieć bez sensu w poczekalni, gabinet jest przyjemny, ładnie urządzony.
Awatar użytkownika
Dżan86
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2020, 23:32

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Dżan86 »

Najlepszy dentysta jakiego znam! Praktycznie leczenie bez bólu, super podejście do pacjenta, panu doktorowi zależy na komforcie pacjenta!
Awatar użytkownika
Miloslaw
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 14:53

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Miloslaw »

Doktor Pogorzelski ma fach w ręku i niesamowite podejście do ludzi, potrafi leczyć i omawiać leczenie w taki sposób, żeby nie zemdleć, co mi się zdarzało u innych stomatologów :-p Polecam w szczególności osobom wrażliwym!
Awatar użytkownika
Adelajda
Posty: 9
Rejestracja: 24 gru 2019, 8:25

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Adelajda »

Naprawdę dobry gabinet stomatologiczny w Warszawie. Stomatolog sprawnie i skutecznie wykonuje zabieg, dba o pacjenta. Polecam!
Awatar użytkownika
Dżan86
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2020, 23:32

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Dżan86 »

Doświadczony stomatolog, dobrze wyposażony gabinet, dobre terminy. Najlepszy wybór w mieście.
Awatar użytkownika
Franciszka_88
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2020, 20:21

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Franciszka_88 »

W prodentika.com.pl mają bardzo szeroki zasięg usług, wiem, że robią nawet implanty i zajmują się chirurgią szczękową i protetyką. Warto odwiedzić ten gabinet, jeśli chce się zadbać o zęby.
Awatar użytkownika
ciechoslawa_94
Posty: 5
Rejestracja: 01 lut 2020, 10:50

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: ciechoslawa_94 »

Prodentika to najlepsze miejsce do leczenia zębów w Warszawie. Wstawiałam u nich implant, bo mają doświadczonych, dobrze wyedukowanych lekarzy, którym ufam.
Awatar użytkownika
Angela1983
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2019, 8:04

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Angela1983 »

Miałam w Prodentika leczenie kanałowe zęba i mogę bardzo polecić. To nie musi być bardzo bolesny, nieprzyjemny zabieg. Przyjemna atmosfera, dobre podejście lekarzy do pacjenta. Bardzo wam polecam.
Awatar użytkownika
emanuel_73
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:46

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: emanuel_73 »

Mi ten gabinet polecił znajomy. Poszedłem na wizytę i na pewno wrócę ponownie. To bardzo dobrze wyposażony gabinet ze świetnymi specjalistami.
Awatar użytkownika
fabiola_77
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2019, 12:33

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: fabiola_77 »

Najlepszy stomatolog w Warszawie. Jestem stałą klientką Prodentika i nie planuję zamieniać ich na inny gabinet. Mają ogromną wiedzę, którą ciągle poszerzają kolejnymi szkoleniami. Jeśli macie problemy z zębami, idźcie do nich, będziecie w naprawdę najlepszych rękach.
Awatar użytkownika
Brunhilda1962
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2019, 13:51

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Brunhilda1962 »

Usługi na bardzo wysokim poziomie, świetna jakość leczenia, najlepsi lekarze stomatolodzy. Teraz zęby mam już zdrowe, ale regularnie wracam na zabiegi estetyczne, takie jak wybielenie.

hipnoza łódź
Awatar użytkownika
Gracjana
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2020, 16:02

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: Gracjana »

Jestem świeżo po swojej pierwszej wizycie w Prodentika, rozplanowaliśmy już z panem doktorem moje leczenie, a będzie co robić. Póki co jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
blanka
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2020, 20:31

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: blanka »

Nowoczesny, doskonale wyposażony gabinet stomatologiczny w fajnej lokalizacji w Warszawie. Mają niezłe ceny. Pozytywne opinie nie biorą się znikąd, naprawdę warto się tam wybrać.
Awatar użytkownika
duszan85
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2020, 2:24

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: duszan85 »

Warto dołożyć trochę i zainwestować w profesjonalną opiekę stomatologiczną w prodentika.com.pl. Leczenie naprawdę było przyjemne, bezproblemowe. Polecam każdemu, kto tak jak ja panicznie bał się dentysty.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: prodentika.com.pl opinie

Post autor: ectatend »

Pomyśl też o innych klinikach stomatologicznych jak: https://klinikastomatologiczna.pl/. Najlepiej sprawdzić opinie o innych gabinetach, nie tylko o jednym.
ODPOWIEDZ