Powiekszanie piersi

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Joanna08
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:25

Powiekszanie piersi

Post autor: Joanna08 »

Czesc,

znacie jakis dobry gabinet, gdzie powieksze sobie piersi we Wroclawiu? :)
Awatar użytkownika
Tomasz98
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:08

Re: Powiekszanie piersi

Post autor: Tomasz98 »

Hej,

Jezeli we Wroclawiu powiększenie piersi to moja zona np korzystala z uslug aestetica. Byla bardzo zadowlona z efektu - ja rowniez jestem :) Polecam sprawdzic ich strone internetowa oraz umowic sie na konsultacje. Mysle, ze wszystko sobie omowicie i wszystkiego sie dowiesz. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Dita
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:07

Re: Powiekszanie piersi

Post autor: Dita »

Jesli chodzi o takie zabiegi to wiem, że w Łodzi w klinice Dermed przyjmuje Doktor Żukowska ma duże doświadczenie i jest świetną specjalistką w tym zakresie :) warto się umówić do niej na konsultacje i omówić dokładnie temat
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:04

Re: Powiekszanie piersi

Post autor: nosleep »

Chyba najskuteczniejszą metodą powiększania piersi jest powiększanie implantami. Taki zabieg można wykonać w klinice pani doktor Jędrys http://chirurgplastyczny-krakow.pl/powi ... mplantami/ . To specjalistka od plastyki piersi. Dzięki zabiegowi można nie tylko powiększyć biust ale nadać mu także bardzo ładny kształt. Przed zabiegiem odbywa się bardzo szczegółowa konsultacja na której pacjentce przedstawiane są możliwości i spodziewane efekty.
ODPOWIEDZ