najtańsza apteka

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
roliśka

najtańsza apteka

Post autor: roliśka »

znacie jakieś dobre apteki stacjonarne, które mają dobre ceny? Rodzice już są w takim wieku że niestety mnóstwo leków muszą brać, bardzo to obciąża ich budżet, a online rzeczy na receptę się nie da zamówić
Gośka

Re: najtańsza apteka

Post autor: Gośka »

Niech rodzice pójdą do apteki doz, tam w godzinach 8-12 jest promocja dla osób 60+ i za leki zapłacą 20% mniej.
Surówka

Re: najtańsza apteka

Post autor: Surówka »

I w każdej aptece doz obowiązuje ta promocja, w każdym mieście? Mieszkam w małej miejscowości i zastanawiam się czy u mnie będzie taka promocja.
Mańka

Re: najtańsza apteka

Post autor: Mańka »

Wydaje mi się, że w każdym dozie. Ja też nie mieszkam w wielkim mieście, a bez problemu babcia kupiła swoje leki ze zniżką 20%. Była bardzo zadowolona.
Aguśla

Re: najtańsza apteka

Post autor: Aguśla »

W moim małym miasteczku również promocja obowiązuje, więc chyba faktycznie w każdej stacjonarnej placówce, mój dziadek też jak wykupił leki to był szczęśliwy bo jednak zniżka zrobiła swoje.
tobiś

Re: najtańsza apteka

Post autor: tobiś »

A tutaj https://www.apteka-familia.pl/nebu-dose ... 0-amp.html już mieliście okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Mają tam wiele różnych propozycji. Takie zakupy są w dzisiejszych czasach nie tylko praktyczne, ale również bezpieczne. Poza tym nie da się ukryć, że dzięki temu można naprawdę wiele zaoszczędzić. Przemyślcie koniecznie takie rozwiązanie.
Lotkaś

Re: najtańsza apteka

Post autor: Lotkaś »

Fajnie, że promocja w doz dla seniorów jeszcze trwa, byłam dziś i wykupiłam babci leki, zniżka jak zawsze spora, bo 20% przy większych zakupach daje pokaźną sumę.
Gradźka

Re: najtańsza apteka

Post autor: Gradźka »

A od jakiego obowiązuje ta promocja dla seniorów? Trzeba pokazać jakiś dokument? Moja mama ma 60 lat ale nie wygląda na tyle i zastanawiam się czy mogłaby skorzystać z promocji.
Veśka

Re: najtańsza apteka

Post autor: Veśka »

Co do wyboru dobrej apteki internetowej to jak najbardziej warto sprawdzić sobie aptekę gemini w której można liczyć na szeroki wybór produktów, dobre ceny i jednocześnie różnorodność bo nie tylko są leki i suplementy ale też kosmetyki. My zawsze uzupełniamy u nich co jakiś czas rzeczy do domowej apteczki jak https://www.aptekagemini.pl/bioprazol-b ... ch-9046182 i naprawdę nie mam zastrzeżeń. Duży plus też za sprawne realizacje ;)
Łika

Re: najtańsza apteka

Post autor: Łika »

Gradźka pisze: ↑17 sty 2021, 12:37 A od jakiego obowiązuje ta promocja dla seniorów? Trzeba pokazać jakiś dokument? Moja mama ma 60 lat ale nie wygląda na tyle i zastanawiam się czy mogłaby skorzystać z promocji.
No właśnie promocja w DOZie obowiązuje od 60rż, moja babcia wygląda na swoje lata i Pani farmaceutka akurat nie potrzebowała żadnego potwierdzenia swojego wieku.
Łucja

Re: najtańsza apteka

Post autor: Łucja »

Łika pisze: ↑26 maja 2021, 20:23
Gradźka pisze: ↑17 sty 2021, 12:37 A od jakiego obowiązuje ta promocja dla seniorów? Trzeba pokazać jakiś dokument? Moja mama ma 60 lat ale nie wygląda na tyle i zastanawiam się czy mogłaby skorzystać z promocji.
No właśnie promocja w DOZie obowiązuje od 60rż, moja babcia wygląda na swoje lata i Pani farmaceutka akurat nie potrzebowała żadnego potwierdzenia swojego wieku.
Na pewno w razie potrzeby ma przy sobie jakiś dokument czy chociażby pesel na recepcie.
Aśkaa

Re: najtańsza apteka

Post autor: Aśkaa »

Ja od długiego czasu kupuję lekarstwa i suplementy w aptece https://aptekaosowa.pl/oferta/ w Gdańsku. Posiadają produkty wielu renomowanych marek takich jak: L’Oreal, Ziaja, Vichy, czy Bioderma. Gwarantują konkurencyjne ceny oraz pomocną i miłą obsługę klienta.
fórteczka

Re: najtańsza apteka

Post autor: fórteczka »

Leki zamienniki, kosmetyki lecznicze zamawiam z oferty Apteki Codziennej https://www.aptekacodzienna.pl/apteki-nasze.php , odkąd pamiętam. W końcu swoje oddziały posiadają w siedmiu miejscach w Kielcach, czy w wielu innych miejscowościach jak chociażby Radomsko czy Busko - Zdrój. Na miejscu panuje niezmiernie szeroki wybór miejsc tego typu, co przede wszystkim zadecydowało o takim a nie innym wyborze. Jakość odgrywa tu faktycznie istotną rolę, przez co polecałbym skupić się faktycznie na tej ofercie. Wszystkie preparaty stoją tu na bardzo wysokim poziomie.
belka9

Re: najtańsza apteka

Post autor: belka9 »

od kilku lat kupuję w DOZ, mam kilka aptek w pobliżu domu i robiłam sobie nawet porównanie jak wypadają ceny poszczególnych produktów w nich i zdecydowanie doz wygrywa
ODPOWIEDZ