nadwyrężone ścięgno

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
gwiazdeczka
Posty: 68
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:18

nadwyrężone ścięgno

Post autor: gwiazdeczka »

Na treningu nadwyrężyłam ścięgno... zastanawiam się jak moge sobie pomóc, coś przeciwbólowego, najlepiej miejscowo, polecacie coś?
Awatar użytkownika
lalmarter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:27

Re: nadwyrężone ścięgno

Post autor: lalmarter »

Wydaje mi się, że z takim problemem najlepiej jest się po prostu udać do ortopedy


________________________
Usługi hydrauliczne łódź
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

Re: nadwyrężone ścięgno

Post autor: ajfonka »

No tak warto to na pewno skontrolować z lekarzem jeśli nie byłaś ale doraźnie możesz zastosować jakieś maści albo plastry przeciwbólowe - u mnie dobrze sie sprawdzają te Itami ze środkiem przeciwbólowym - zajrzyj sobie na https://itami.pl/ tam wszystko wyjaśniają o ich działaniu :)
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: nadwyrężone ścięgno

Post autor: Juleczka »

Myslę jednak że takie tabletki przeciwbólowe nie rozwiążą problemu.Zwłaszcza że to tylko złagodzi ból na chwilę. Lepiej postawić na skuteczne metody zwalczania m.in stanów zapalnych i przyspieszyć regenerację po kontuzji. Od siebie polecam zdecydować się na magnetoterapię - w odpowiednim sklepie medycznym znajdziecie porządne aparaty jak i więcej przydatnego sprzętu do rehabilitacji.
Bartłomiej

Re: nadwyrężone ścięgno

Post autor: Bartłomiej »

Tabletki przeciwbólowe są dobre na zabicie bólu, o czym zresztą dobrze opisane jest w https://ktomalek.pl//ibuprofen-pabi-ulo ... ub-4179201 Pamiętajcie jednak, że jeśli problem jest głębszy, to powinniście już teraz umówić się do specjalisty, który Wam pomoże w diagnozie i leczeniu.

strzelectwo pl
ODPOWIEDZ