Masaż leczniczy Warszawa

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Albertyna
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 16:51

Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: Albertyna »

Dziewczyny, muszę wam polecić miejsce, w którym byłam ostatnio na masażu leczniczym na chore plecy - rehabilitacjadzieciom.eu. Świetne miejsce, wspaniały masaż. A moje plecy są jak nowe!
Awatar użytkownika
kleo
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:41

Re: Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: kleo »

Masaż na bolące plecy jest najlepszy! Teraz wszystkie salony masażu zamknięte. Na szczęście mam w domu profesjonalną matę do masażu i nie muszę się martwić ;) Odnośnie bólu pleców warto zadbać o zdrowy sen. Często bóle pleców mogą brać się z nieprawidłowej pozycji podczas snu. Mi pomogła poduszka profilowana https://casada.pl/produkt/medidream-pod ... ofilowana/, która ma wewnątrz piankę memory i dostosowuje się do naszego ciała.
Awatar użytkownika
brodzia
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2020, 9:13

Re: Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: brodzia »

My z mężem dopóki nie kupiliśmy sobie porządnego materaca do spania to nie mogliśmy się wyspać , dopiero gdy kupiliśmy to od razu pierwszej nocy było po prostu bosko , rano wstaliśmy wcześniej niż zwykle i całkowicie wyspani i wypoczęci , nie mogę nić konkretnie polecić bo podobno trzeba wybrać dla siebie odpowiedni , nam się po prostu jakoś od razu za pierwszym razem udało dobrać idealny dla nas :D :D :D
ODPOWIEDZ