Kiedy warto założyć koronę na zęby

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Emiliaa
Posty: 62
Rejestracja: 24 paź 2019, 17:20

Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: Emiliaa »

Zastanawiam się nad koroną na zęby, lecz nie znalazłam odpowiedniego miejsca w którym mogliby mi wykonać coś takiego. Macie jakieś polecone miejsca ? Chciałabym w końcu estetycznie odbudować zniszczone zęby.
Awatar użytkownika
Emiliaa
Posty: 62
Rejestracja: 24 paź 2019, 17:20

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: Emiliaa »

.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2020, 14:33 przez Emiliaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Snoopy
Posty: 71
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:00

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: Snoopy »

Nie jestem specjalistką tematu, ale na pewno wtedy, kiedy kiedy potrzebujesz mieć Ładne zęby bez żadnego wysiłku, Jednakże musisz wiedzieć, że ta opcja ma swoje wady. Przede wszystkim licówki mogę odpaść i niestety jest to rzecz normalna. Przez to nie będziesz mógł/mogła prosić lekarza o bezpłatną poprawę. Zapytaj w dental pro o takie licówki.

scyzoryki
Awatar użytkownika
Patixs
Posty: 53
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: Patixs »

Nigdy nie jest za późno za zabranie się za wygląd i zdrowie naszych zębów, jednak wiadomo, że im wcześniej to zrobicie tym lepiej. Wiadomo, że tu profilaktyka jest najważniejsza, więc od tego zacznijcie. Systematycznie mycie zębów, używanie nici dentystycznych, płynów do płukania jamy ustnej, na pewno będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Sprawdźcie sobie tu świetne produkty do takich zadań od https://www.sunstargum.com/pl/. Tu znajdziecie już coś lepszego, a na pewno warto wybierać takie rzeczy świadomie.
Awatar użytkownika
inga123
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:47

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: inga123 »

Koronę na zęby polecam złożyć w momencie kiedy faktycznie są mocno zniszczone, jeżeli faktycznie tak jest to polecam to miejsce https://licowki-porcelanowe.pl/. Ci specjaliści będą w stanie doradzić ci najlepiej. Teściowa ma korony na wszystkich zębach i wyglądają całkiem dobrze.
Awatar użytkownika
inga123
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:47

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: inga123 »

Snoopy pisze: ↑21 sty 2020, 13:40 Nie jestem specjalistką tematu, ale na pewno wtedy, kiedy kiedy potrzebujesz mieć Ładne zęby bez żadnego wysiłku, Jednakże musisz wiedzieć, że ta opcja ma swoje wady. Przede wszystkim licówki mogę odpaść i niestety jest to rzecz normalna. Przez to nie będziesz mógł/mogła prosić lekarza o bezpłatną poprawę. Zapytaj w dental pro o takie licówki.
Tylko tu jest mowa o koronach na zęby, nie o licówkach. Ja osobiście bardziej chwalę sobie korony nie jestem zwolenniczką licówek.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: mama_kama »

A czy to nie jest tak, że o tym decyduje lekarz dentysta i poleca najlepsze rozwiązania? Najlepiej udać się do gabinetu w swoim mieście na konsultacje. Np. można w wyszukiwarkę wpisać dentysta łęczna (miasto gdzie się mieszka) i znaleźć gabinet z najlepszymi opiniami.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,co sądzicie o pakietach medycznych ? Czy w sklad takich pakietow wchodzi opieka stomatologiczna? Chętnie poznam Wasze opinie na ten temat https://mediccentre.pl/ ? Zalezy mi na tym,aby miec dostep do dobrej opieki medycznej o kazdej porze dnia i nocy.
Awatar użytkownika
Anira
Posty: 110
Rejestracja: 25 cze 2019, 17:43

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: Anira »

Wydaje mi się, że to stomatolog powinien doradzić czy już czas na koronę. Czasem zamiast korony można wykonać też inne zabiegi i uniknąć jej zakładania. Jeśli chcecie skonsultować stan Waszych zębów to możecie to zrobić w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Tu przyjmują bardzo doświadczeni stomatolodzy, którzy udzielą Wam rzetelnych informacji.
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: mira_mira »

oj z tym bywa róznie, tu powinien zadecydować lekarz. Ja np musiałam zrobić koronkę po leczeniu kanałowym, które dość mocno osłabiło mój ząb i zwykła plomba nie dałaby rady. Ja lecze zęby w Platinum Dent w Gdyni i tu ufam mojemu lekarzowi w 100%. Leczenie jest bezbolesne i przeprowadzane w bardzo komfortowych warunkach :)
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: Zdzisiek78 »

Ogólnie to najlepiej się z tym udać do specjalisty, który powie Ci kiedy warto założyć koronę na zęby. Osobiście mogę Wam polecić świetną specjalistę z Warszawy Żoliborz http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomato ... -nazebnego.
Awatar użytkownika
Meduza
Posty: 26
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:34

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: Meduza »

Wydaje mi się, że trzeba było zapytać się stomatologa. Na Twoim miejscu skorzystałabym z usług kliniki Dental Pro w Gdyni Pogórze, ponieważ tam lekarze indywidualnie zdiagnozują Twój problem i doradzą, co trzeba zrobić. Sama się wkrótce do nich wybieram, bo przyjaciółka tak ich chwali, że muszę sama się przekonać o ich wspaniałych usługach.
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 241
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Kiedy warto założyć koronę na zęby

Post autor: ula24 »

Na pewno można założyć koronę w https://www.dentystagdynia.pl/ . Sama też mam mocno zniszczone swoje własne zęby i powoli oszczędzam na korony na 4 przednie. To jednak spory wydatek a jak już robić to na pewno z najlepszych materiałów. Widziałam, że w Gdyni w Neodentis można zapłacić w ratach za leczenie, to też bardzo dobre rozwiązanie dla pacjentów.
ODPOWIEDZ