jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy?

Post autor: ajfonka »

hej dziewczyny, wy sie na wszystkim znacie wiec mam nadzieje, ze dacie rade pomoc! Poszukuje porady na temat jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy? ostatnio chyba cos jest nie tak u mnie i zaczynam sie martwic a do lekarza kolejka straszna
Awatar użytkownika
Kaczika
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:33

Re: jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy?

Post autor: Kaczika »

Nie no na wszystkim to my się nie znamy aż tak dobrze nie ma :D ale tak szczerze to na https://tantumrosa.pl/jak-rozpoznac-nie ... -z-pochwy/ są dobre porady w tym temacie, sama czytałam parę razy i naprawdę mi pomogło
Awatar użytkownika
piwonia
Posty: 61
Rejestracja: 05 kwie 2019, 10:11

Re: jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy?

Post autor: piwonia »

nieprawidlowa wydzielina to np ropne uplawy, zielonkawe uplawy, nieprzyjemny zapach mimo zachowania prawidlowej higieny, pieczenie tam w srodku albo swędzenie.. to wszystko moze oznaczac grzyba, infekcje bakteryjna albo wirusa np HPV
(jak u mnie), żel papilocare z apteki, wizyta u lekarza i cytologia, to musisz zrobic
Awatar użytkownika
Alinka00
Posty: 112
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:33

Re: jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy?

Post autor: Alinka00 »

Z pewnością taką nieprawidłowość najlepiej jest w stanie rozpoznać lekarz ginekolog i gdy tylko zauważy się coś niepokojącego należy jak najszybciej się do niego udać. Do tego w razie czego może pomóc płyn odkażający, który przeciwdziała zarówno infekcjom grzybiczym jak i wirusowym. Dzięki temu można szybko i skutecznie pozbyć się dolegliwości.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy?

Post autor: penelopa »

piwonia pisze: ↑25 cze 2019, 10:30 nieprawidlowa wydzielina to np ropne uplawy, zielonkawe uplawy, nieprzyjemny zapach mimo zachowania prawidlowej higieny, pieczenie tam w srodku albo swędzenie.. to wszystko moze oznaczac grzyba, infekcje bakteryjna albo wirusa np HPV
(jak u mnie), żel papilocare z apteki, wizyta u lekarza i cytologia, to musisz zrobic
Masz rację, właśnie czytam publikację o takich objawach, lekarz też wspominał że to może być hpv, nie mam na co czekać w takiem razie i lecę po ten żel, cytologię kolejną mam za niecałe pół roku, mam nadzieję że pomoże do tego czasu
Awatar użytkownika
olenka8
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2019, 12:10

Re: jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy?

Post autor: olenka8 »

jeżeli chodzi o takie problemy to naprawdę warto iść do odpowiedniego ginekologa, ja znalazłam bardzo fajną lekarz ginekolog w Szpitalu Mazovia, konkretna i pomocna, wyleczyła uciążliwą grzybicę naprawdę szybko, postawiła odpowiednią diagnoze i jest ok
Ostatnio zmieniony 29 paź 2019, 19:35 przez olenka8, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy?

Post autor: tormund91 »

Jak dla mnie naprawdę bezkonkurencyjną stronką, jeżeli chodzi o zdrowie jest lekarzebezkolejki normy ciśnienia gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji związanych ze zdrowiem. Polecam wam wszystkim sprawdzić, bo moim zdaniem naprawdę warto. Polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: jak rozpoznac nieprawidlowa wydzieline z pochwy?

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,od jakiegos czasu mam problem z wydzielinami z pochwy. Poszukuje dobrego specjalisty,ktory zrobi szczeółowe badania oraz przebada wymaz w laboratorium lub zleci jego przebadanie. Kolezanka chwaliła ten gabinet http://doktorginekolog.pl/ Co o tym sądzicie? Ja niestety z moim ostatnim ginekologiem zakonczylam wspolprace,dlatego teraz poszukuje nowego.
ODPOWIEDZ