Hemoroidy

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
SoooonkaŻ

Hemoroidy

Post autor: SoooonkaŻ »

Gdzie w Warszawie zajmują się bezoperacyjnym usuwaniem hemoroidów? Znacie jakiś specjalistów? Ma ktoś z Was problem hemoroidów?
ŁWiktoria

Re: Hemoroidy

Post autor: ŁWiktoria »

Mąż miał usuwane hemoroidy właśnie w ten sposób, leczył się w Wilmed na Wilanowie. Szczegółów szczerze mówiąc już nie pamiętam za bardzo ale wiem, że leczenie przyniosło efekty i dziś już nie ma hemoroidów.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Hemoroidy

Post autor: penelopa »

Wiadomo że profilaktyka i wspomaganie leczenia stanów zapalnych i owrzodzeń śluzówki odbytu, związanych z nawrotowymi guzkami krwawniczymi jest bardzo ważna i mój lekarz mówił że powinno się stosować a takiej sytuacji ProctoLact-M czyli odpowiedni probiotyk proktologiczny
Lawóka

Re: Hemoroidy

Post autor: Lawóka »

No hemoroidy to bardzo częsty problem po ciąży niestety. Zresztą nie są zwiazane tylko z ciążą bo wiele wiele osób cierpi na żylaki odbytu w XXI wieku. U mnie się sprawdził Proktis - jest w formie maści i czopków - co kto woli. Ja osobiście wybrałam czopki
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Hemoroidy

Post autor: Hanka »

Hemoroidy, czyli żylaki odbytu to bardzo nieprzyjemna dolegliwość, która naprawdę mocno potrafi dać w kość. Na szczęście na rynku są już dostępne preparaty, które dość szybko potrafią przynieść ulgę w pieczeniu i swędzeniu. Jednym z takich preparatów jest sztyft kriomed, o którym możecie się więcej dowiedzieć na stronie internetowej www.kriomed.info. Polecam ;)
bożenka32

Re: Hemoroidy

Post autor: bożenka32 »

A zastanawialiście się może kiedyś nad laserowym usuwaniem hemoroidów? W momencie kiedy dany pacjent posiada zmiany stopnia drugiego, u podstawy hemoroida wykonuje się fotokoagulację. Warto zaznaczyć, że wskazaniem do wykonania laserowego leczenia hemoroidów są zmiany II lub III stopnia. Czytałam na ten temat na https://dermatochirurgia.com.pl/laserow ... WGpq5hN7Ik. Jak przed każdym zabiegiem, na konsultacji medycznej lekarz potwierdzi lub wykluczy wszelkie przeciwwskazania.
Bakłażan

Re: Hemoroidy

Post autor: Bakłażan »

Jeśli szukacie miejsca, w którym będziecie w stanie znaleźć jak najlepszym specjalistów, to ja na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... reumatolog Tam macie możliwość umówienia konsultacji z najlepszymi ekspertami, więc koniecznie weźcie to już teraz pod uwagę, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie...
ODPOWIEDZ