dieta oczyszczająca - dobre soki

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
aliśka

dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: aliśka »

Hej hej wszystkim :) zamierzam zaraz po nowym roku spróbować diety oczyszczającej. czytałam, ze można skutecznie oczyścić organizm poprzez regularne picie odpowiednio skomponowanych soków. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?

bańki próżniowe szklane
meśka

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: meśka »

ja zainwestowałam w dobra wyciskarkę i sama sobie tworze takie smaczne i bardzo pożywne soki :) ale fakt faktem zanim zaczelam przestudiowałam sporo blogów na ten temat, naleze też do grup tematycznych na portalach społecznościowych i tam ludzie też dzielą się przepisami. Może na początek zamiast inwestować w wyciskarkę ( to jednak spory wydatek) to zamów sobie jakiegoś gotowca. Są firmy, które oferują takie diety sokowe :)
aliśka

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: aliśka »

no właśnie myślałam o jakiejś diecie gotowej, ze zamawiam i kurier dostarcza mi ją pod drzwi., ale kompletnie nie mm rozeznania w temacie, jakie firmy polecacie ?
quża

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: quża »

ja już 2 razy byłam na detoksie sokowym z firmy Nuja :) polecam! najpierw wez sobie soki na 3 dni, to nie wychodzi drogo a sama przekonasz się co i jak.
Marzęna

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: Marzęna »

też polecam firmę Nuja :) mają bardzo smaczne i pożywne soki, w ogole nie chodziłam głodna i nie myślałam o podjadaniu :) ale też polecam na początek 3 dni :) organizm fajnie się oczyszcza, u mnie zniknely uciążliwe wzdęcia. warto :)
Miśkaa

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: Miśkaa »

meśka pisze: ↑28 gru 2020, 15:48 ja zainwestowałam w dobra wyciskarkę i sama sobie tworze takie smaczne i bardzo pożywne soki :)
To najlepszy sposób na zdrowe soki. Ja dziewczyny przez pół roku próbowałam sama sobie układać jadłospis. Desperacko chciałam schudnąć. Niby jadłam zdrowo, ale waga cały czas taka sama. W końcu wybrałam się do dietetyka Pawła Sierszulskiego https://dietetyk.fit/dieta-dopasowana.html, który ułożył mi dietę dopasowaną. Wziął pod uwagę wiele czynników, o których sama nie pomyślałam. Jem zdrowo i smacznie, a co najważniejsze widać efekty!
Misiuńka

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: Misiuńka »

Dziewczyny...myślicie że to naprawde dobre, a przede wszystkim zdrowe rozwiązanie dla waszego organizmu? Taki detoks to dla niego duże obciążenie, a przy tym przeciez musi pracować normalnie na wysokich obrotach jak zawsze. Jesli chcecie schudnąć to róbcie to z głową. Są przeciez od takich spraw specjalisci. Tutaj w szpitalu medicover https://odchudzanie.medicover.pl/ bariatrzy zajmuja sie bardziej i mniej wymagajacymi pacjentami jesli chodzi o otyłość. Stosuja metody leczenia w zaleznosci od sytuacji: zachowawcze, z wykorzystaniem balonów żołądkowych lub operacyjne
aliśka

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: aliśka »

Marzęna pisze: ↑29 gru 2020, 10:03 też polecam firmę Nuja :) mają bardzo smaczne i pożywne soki, w ogole nie chodziłam głodna i nie myślałam o podjadaniu :) ale też polecam na początek 3 dni :) organizm fajnie się oczyszcza, u mnie zniknely uciążliwe wzdęcia. warto :)
dzięki dziewczyny za informacje :) Oferta Nuja rzeczywiście robi wrażenie, ceny zestawów nie są wysokie. zamawiam dziś, mam nadzieje, ze szybko dojdzie i zaczne testować :)
Kaśka

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: Kaśka »

Dieta sokowa to super pomysł na oczyszczenie organizmu. Trzeba ją jednak ostrożnie stosować i tylko przez krótki okres czasu, żeby przyniosła korzyści, a nie zaszkodziła. Ważne jest też by odpowiednio dobrać soki, tak by dostarczyły wszystkich potrzebnych składników odżywczych, na te kilka dni. Ja sama bałam sie trochę takiej diety, ale koleżanka namówiła mnie do skorzystania z diety sokowej firmy Tylko Zdrowe - https://tylko-zdrowe.pl/ . Przez 5 dni dostawałyśmy zestaw soków na cały dzień -bardzo smaczne, odpowiednio skomponowane. Nie czułam się ani osłabiona, ani bardzo głodna, a tego bałam się najbardziej. Cała kuracja bardzo pozytywnie wpływała na moje zdrowie i samopoczucie.
Marzęna

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: Marzęna »

aliśka pisze: ↑26 sty 2021, 12:40
Marzęna pisze: ↑29 gru 2020, 10:03 też polecam firmę Nuja :) mają bardzo smaczne i pożywne soki, w ogole nie chodziłam głodna i nie myślałam o podjadaniu :) ale też polecam na początek 3 dni :) organizm fajnie się oczyszcza, u mnie zniknely uciążliwe wzdęcia. warto :)
dzięki dziewczyny za informacje :) Oferta Nuja rzeczywiście robi wrażenie, ceny zestawów nie są wysokie. zamawiam dziś, mam nadzieje, ze szybko dojdzie i zaczne testować :)
No i jak tam aliśka ? Daj koniecznie znać jak tam wrażenia po detoksie sokowym ? Mineło już trochę czasu i mam nadzieje, ze wszystko poszło zgodnie z założeniem? Jestem ciekawa efektów i Twoich odczuć bpo badz co badz ciekawym doświadczeniu kulinarnym haha :) daj znać koniecznie :)
aliśka

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: aliśka »

Marzęna pisze: ↑25 lut 2021, 13:55
aliśka pisze: ↑26 sty 2021, 12:40
Marzęna pisze: ↑29 gru 2020, 10:03 też polecam firmę Nuja :) mają bardzo smaczne i pożywne soki, w ogole nie chodziłam głodna i nie myślałam o podjadaniu :) ale też polecam na początek 3 dni :) organizm fajnie się oczyszcza, u mnie zniknely uciążliwe wzdęcia. warto :)
dzięki dziewczyny za informacje :) Oferta Nuja rzeczywiście robi wrażenie, ceny zestawów nie są wysokie. zamawiam dziś, mam nadzieje, ze szybko dojdzie i zaczne testować :)
No i jak tam aliśka ? Daj koniecznie znać jak tam wrażenia po detoksie sokowym ? Mineło już trochę czasu i mam nadzieje, ze wszystko poszło zgodnie z założeniem? Jestem ciekawa efektów i Twoich odczuć bpo badz co badz ciekawym doświadczeniu kulinarnym haha :) daj znać koniecznie :)
haha jak miło, ze pamiętałaś o mnie :) mi oczywiście wyleciało z głowy by się tu odezwać, skleroza nie boli :) tak wszystko się udało, pierwszego dnia było trochę ciężko ale dałam radę więc jestem z siebie dumna. Ogólnie efekty świetne - czuje się lżejsza, mam więcej energii i jakoś tak ubrania lepiej na mnie leżą :) na pewno to jeszcze powtórzę i to nie raz :)
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: Hanka »

Ja również się zastanawiam nad jakimś detoksem na wiosnę. Widziałam póki co całkiem fajne diety oczyszczające na thermomix w sieci. Chyba którąś z nich wypróbuję ;) Jeśli macie w Waszej kuchni takie urządzenie, to może i Wy się przyłączycie do wiosennego oczyszczania?
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: tempurka »

Polecam postawić na wyciskarki do warzyw i robić sobie takie soki w domu. Żeby były smaczniejsze to można mieszać warzywa z owocami. Przepisy można znaleźć w internecie , jest ich cała masa. A na pewno taki sok wykonany w domu będzie dużo zdrowszy od sklepowego.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: milena »

Dobre soki można także kupić. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Tutaj https://korabgarden.pl/produkty/sok-z-a ... remium-nfc macie namiar na soki z aronii. 100% naturalne, tłoczone na zimno, z całych owoców. Producent ma własne ekologiczne i certyfikowane uprawy aronii i to właśnie z nich tłoczy soki. Doskonałe źródło antyoksydantów.
Asteśka

Re: dieta oczyszczająca - dobre soki

Post autor: Asteśka »

W takim razie jeżeli chodzi o najlepszą opcję dla siebie, jak skuteczna dieta sokowa to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez SportFoodSoki u których będziecie mogli liczyć na szeroki wybór, pełne wsparcie i świetne zestawienie diet jak m.in 2 X DIETA 3 DNIOWA PREMIUM żeby także do tego przekonać swojego partnera ;)
ODPOWIEDZ