Co mogę jeszcze zrobić ? Proszę o pomoc poradę

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Magdaaa

Co mogę jeszcze zrobić ? Proszę o pomoc poradę

Post autor: Magdaaa »

Hejj Chciałbym się z wami podzielić moim wiecznym i długim problemem... mam 25 lat. Pracuję do 10h. Moja praca to , jeżdżę po klientach i wiadomo stres, zmęczenie. Niestety nie wiem zbytnio nic na temat diet bo nie były mi potrzebne bo jestem osobą która wgl nie tyję ciągle stoję w miejscu. Mam ok 171 wzrostu ważę ok 70 kg. Nie mam jakieś diety specjalnej jadam wszystko , jadam też owoce , warzywa , piję dużo wody , biorę witaminy. Mój problem jest taki , że ciągle nie mogę się załatwiać trwa to od dawna. Nie da się . Dodatkowo mam ból brzucha i wzdęcia :/. Wspomagałam się różnych rodzajów tabletek na wypróżnienie , bo działały ale teraz niestety już nie. Nie mam wgl na nic czasu, jak i nastroju i humoru. Jakaś dieta specjalna , albo jakieś domowe sposoby może ? co mogłabym jeszcze zrobić ?. Byłam u lekarza , zrobiłam badania podstawowe wyszły dobre , jama brzuszna również. Czy może pójśc do lekarza specjalisty ? . Jak mogę oczyścić zapchane jelita ? . Pozdrawiam :)