Asinos.pl opinie

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Asinos.pl opinie

Post autor: Dżoana »

Witam. Potrzebuję zamówić niezbędny sprzęt do gabinetu lekarskiego. Jakie macie opinie na temat akcesoriów medycznych ze strony asinos.pl? Jak oceniacie jakość zakupionych artykułów? Liczę na Wasze komentarze! Zależy mi na tym, żeby zainwestować w sprzęt dobrej jakości…
Awatar użytkownika
gloria
Posty: 40
Rejestracja: 05 sie 2019, 23:16

Re: Asinos.pl opinie

Post autor: gloria »

Jeśli chodzi o sprzęt medyczny, taki jak ciśnieniomierze, termometry lekarskie czy wagi medyczne to jest naprawdę dobry jakościowo. Ogólnie na temat sklepu asinos mam pozytywną opinię – przesyłka zawsze dochodzi szybko, a obsługa klienta jest pomocna.
Awatar użytkownika
Szczepan93
Posty: 13
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:01

Re: Asinos.pl opinie

Post autor: Szczepan93 »

Akcesoria medyczne są świetnej jakości! Często tam zamawiam ze względu na niską cenę, a bardzo wysoką jakość. To renomowany sklep, w którym zaopatrują się wszystkie znane mi przychodnie i szpitale. Polecam!
Awatar użytkownika
zenon
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2019, 9:01

Re: Asinos.pl opinie

Post autor: zenon »

Jakość artykułów jest wysoka – dlatego mam bardzo pozytywne opinie na temat tego sklepu. Długo szukałem sklepu medycznego, w którym mógłbym zakupić wszystkie najpotrzebniejsze artykuły od razu. Asinos spełnia te wymagania.
Awatar użytkownika
senna
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:44

Re: Asinos.pl opinie

Post autor: senna »

Zależy, co jeszcze Was interesuje. Bo takie przedmioty jak waga względem serca, to znajdziecie w punkcie Kronos https://kredos.pl/waga-medyczna . To jedyny dystrybutor rzetelnych, przebadanych wag medycznych. Mogą je oczywiście kupić szpitale, przychodnie , apteki, ale również i osoby fizyczne. Taka waga jest przydatna na przykład w odchudzaniu czy mierzeniu wagi rosnącego dziecka.
ODPOWIEDZ