usługi kurierskie

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

usługi kurierskie

Post autor: tempurka »

Korzystacie czasem z usług kurierów? Jak tak to jaką firmę wybieracie? Szukam kogoś sprawdzonego
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: usługi kurierskie

Post autor: małka »

Dawno nie miałam okazji, ale przez to że koleżanka prowadzi sklep internetowy to wiem że godny zaufania jest kurier ambro express . Sprawdź sobie jego cennik, jest konkurencyjny wiec myślę że będziesz zadowolona
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: usługi kurierskie

Post autor: amroza »

Dodam jeszcze do tematu, że jeśli interesuje Was najtańszy kurier to w takim razie najłatwiej takiego znaleźć poprzez porównywarkę cen na stronie brokera kurierskiego. Jeśli jeszcze nie korzystaliście to polecam
Awatar użytkownika
Olanka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:57

Re: usługi kurierskie

Post autor: Olanka »

Ja polecam usługi brokerskie. Zwłaszcza od kurjerzy. Ostatnio tu https://www.kurjerzy.pl/paczka-do-niemiec/de wysyłałam paczkę do Niemiec i wszystko na tip top, kompleksowo. Prosty kalkulator do wyceny, wiele ofert firm kurierskich w jednym miejscu, możliwość zamówienia kuriera do domu. Polecam, bo to ogromna oszczędność czasu.
kózka

Re: usługi kurierskie

Post autor: kózka »

ja mam sprawdzona jedna firme https://www.fastpost.pl/ wysylam paczki dosc czesto i nigdy mnie nie zawiedli, paczki dochodza w calosci, mozna wysylac za granice itd dla mnie najlepsza firma z wszystkich na rynku. Dbają o paczki, są terminowi i kompetentni. Wysylam nawet duze gabaryty
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: usługi kurierskie

Post autor: ula24 »

Prowadzę swój sklep internetowy, kurier jest u mnie praktycznie codziennie, często też wysyłamy za pomocą paczkomatu. Klienci jak coś kupują oczekują wysyłki jeszcze tego samego dnia przecież. Dlatego do godziny 14 zbieramy zamówienia, pakujemy produkty i około 16 są już w drodze. Niektóre gotowe do odbioru już następnego dnia, firmy kurierskie działają bez zarzutu. Mnie tylko pozostaje do zakupienia jeszcze koperta wysyłkowa w dużej ilości. Wszystko praktycznie w kopertach wysyłamy dlatego nie może ich zabraknąć.
ODPOWIEDZ