Tanie książki

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Zenona
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2021, 0:07

Tanie książki

Post autor: Zenona »

Hej dziewczyny. Wiecie, gdzie kupować tanie książki? Według mnie najlepszym do tego miejscem jest sprawdzony antykwariat internetowy. W takich punktach często można znaleźć prawdziwe białe kruki i to w naprawdę niskich cenach. Ja mam już dość sporą kolekcję i ze szczerością przyznam, że lubię dawać drugie życie książkom. Jeśli wy też, to polecam przeglądać oferty antykwariatów :)
Awatar użytkownika
scv
Posty: 104
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:33

Re: Tanie książki

Post autor: scv »

Księgarnie internetowe również warto sprawdzać, bo czasem są organizowane promocje. Spory wybór jest np. w księgarni https://rewolucja.co.uk/ksiazki/ksiazki ... we/komunia Warto również porównywać sobie ceny między kilkoma sklepami w sieci.
danuś

Re: Tanie książki

Post autor: danuś »

Moja córka w tym roku przystępowała do egzaminu dojrzałości , kupiliśmy tanie materiały edukacyjne . Między innymi " Vademecum. Matura 2021. Język angielski " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html .Jest to kompendium, które pomaga w przygotowaniach do egzaminu maturalnego z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.
miłłka

Re: Tanie książki

Post autor: miłłka »

A czytaliście wszystkie lektury i ogólnie polskie książki wymagane w szkole? Bo takich jest sporo. Ja ostatnio dla córek zamawiałam na https://inverso.pl/literatura-polska-3 bo przerabiają sporo tytułów w szkole. A sama też je podczytuje w wolnym czasie :) Niektóre bardzo ciekawe
Awatar użytkownika
luckystar
Posty: 80
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:02

Re: Tanie książki

Post autor: luckystar »

Jesli lubicie czytac ksiazki, a roznego rodzaju poradniki nie są wam obce, to mogę wam polecic panią Argov Sherry , pisze swietne poradniki o związkach, jest znana praktycznie na całym swiecie a jej podejscie jest niezwykle skuteczne. Uwielbiam!! warto siegnac po takie ksiazki, ktore moga nas czegos nauczyc
Ziółkowski

Re: Tanie książki

Post autor: Ziółkowski »

Sam często korzystam z antykwariatu internetowego, szukam tam tanich książek, czasami można trafić coś naprawdę ciekawego w dostępnej cenie. Staram się również kolekcjonować bardzo stare książki, których w antykwariatach można znaleźć naprawdę sporo. Myślę, że to dosyć ciekawe hobby, mam już tego całkiem sporo a kolekcja ciągle się powiększa.
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: Tanie książki

Post autor: małka »

Można znaleźć naprawdę tanie ksiażki na wyprzedażach, sklepach z używanymi książkami, aukcjach itd. Warto szukać takich okazji i czytać, bo czytanie to świetna rzecz. Zdecydowanie buduje wyobraźnię. Ja sama zawsze obchodzę Dzień miłośników czytania książek i na ten czas mam przygotowany wyjątkowy tytuł, z reguły bestseller. I najbardziej lubię fantastykę, a Wy?
ODPOWIEDZ