Robicie zakupy z listą?

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

Robicie zakupy z listą?

Post autor: lucyna »

Stosujecie jakieś patenty na to, żeby wydawać mniej na zakupy takie spożywcze?
Tutaj widziałam, że można na bieżąco sprawdzać promocje w Biedronce i innych sklepach.
Może warto przeglądać właśnie takie gazetki promocyjne i według nich robić zakupy w poszczególnych sklepach?
Chętnie poznam wasze sposoby na to, żeby nie przepłacać :)
Zwłaszcza jeśli są naprawdę skuteczne.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Robicie zakupy z listą?

Post autor: biasza »

Pewnie, że warto planować zakupy skrupulatnie. Zawsze robić listę zanim pójdzie się do danego sklepu. Nie kupisz dzięki temu masy zbędnych produktów które mogą się popsuć zwyczajnie zanim będziesz ich potrzebować. Co do sklepów to bardzo dobrą ofertę ma obecnie Lewiatan, gazetka jest na stronie cały czas http://gazetka-lewiatan.pl . Ponad 3 tysiące sklepów już mają w całej Polsce, w moim mieście na pewno 5 widziałam już a może być jeszcze więcej. Duże, dobrze urządzone, z mnóstwem produktów i rozsądnymi cenami. Porównując inne sklepy jakie mam w pobliżu to na pewno w Lewiatanie wydaje najmniej i wiem, że dostanę wszystko świeże.
magduśka

Re: Robicie zakupy z listą?

Post autor: magduśka »

W sumie wiecie czasami zdarza mi się robić zakupy z listą, zwłaszcza kiedy kupuje w markecie z żywnością. A gdzie lubicie robić zakup? Ja przykładowo często odwiedzam takie miejsca, jak centrum handlowe janki. Wtedy mogę swobodnie pochodzić po sklepach, wyłapać najlepsze oferty.
mrówka

Re: Robicie zakupy z listą?

Post autor: mrówka »

Ja jak mi się przypomni co jest mi na dany moment potrzebne to zapisuję na karteczkach i przyklejam przy monitorze. Jak już wszystko zrobię to wieczorem w wolnej chwili siadam do komputera, szukam tego produktu i zamawiam. Tak jest mi najłatwiej i tracę przy tym najmniej czasu. Ostatnio nie umiałam się zdecydować na konkretną rzecz do samochodu i ten poradnik bardzo mi się przydał https://cosmo.net.pl/przygotowanie-samo ... ni-z-adbl/ . To też jest fajne przy zakupach w sieci :) .
Juliaaa

Re: Robicie zakupy z listą?

Post autor: Juliaaa »

Staram się kupować z listą, ale w praktyce różnie to wychodzi ;) Apropo zakupów jakie są Wasze ulubione galerie handlowe warszawa ? Ja uwielbiam robić zakupy w HomePark , zawsze znajdę tam wiele wartych uwagi rzeczy :) I do domu w Ikei czy Leroy Merlin i dla siebie, w Rosmmanie czy TK Maxxx ; )
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Robicie zakupy z listą?

Post autor: tormund91 »

Osobiście uważam, że interesujące sklepy można znaleźć w Warszawie, w centrum handlowym https://homeparktargowek.pl/. Moim zdaniem, miejsce to obfituje w wiele fascynujących punktów handlowych, w których warto zrobić zakupy. W praktyce dostępne są tam wszystkie niezbędne artykuły, począwszy od kosmetyków, aż po sprzęt RTV i AGD. Warto zwrócić uwagę na to centrum handlowe.
ODPOWIEDZ