przesyłki paletowe

Zbieramy opinie o ciekawych e-sklepach, promocjach, dobrych ofertach! Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

przesyłki paletowe

Post autor: tempurka »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: przesyłki paletowe

Post autor: małka »

tempurka pisze: ↑20 maja 2021, 14:51 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Zależy mi na sprawdzonej firmie, która dba o przesyłkę by się nie uszkodziła i także oferuje szybki przewóz towaru
Dowiesz się jak wysłać kurierem z poradników - w internecie możesz je znaleźć na przykład na portalu brokera kurierskiego. Tam jest mnóstwo przydatnych informacji, zatem na pewno znajdziesz tam pomoc
ewapopieł

Re: przesyłki paletowe

Post autor: ewapopieł »

Jeżeli chodzi o paczki polska anglia to zaufałam firmie Ergopaczki. Słyszałam o nich wiele dobrego od znajomych i rodziny więc kiedy nadarzyła się okazja to postanowiłam zdecydować się na skorzystanie z ich usług. Paczki wysłałam do syna przebywającego za granicą. Wszystko dotarło do niego szybciej niż myślałam.
temuś

Re: przesyłki paletowe

Post autor: temuś »

Wybór dobrego kuriera to podstawa! Oczywiście każdy patrzy na ceny, ale też ważne jest to by kurier był solidny i mógł zapewnić bezpieczny transport. Z naszej strony jednak też ta kwestia nie może być pominięta, zwłaszcza jak mówimy o paczkach ułożonych na paletach. Jeśli nie będą one odpowiednio zabezpieczone to mogą się zsunąć i ulec zniszczeniu. Dlatego często stosuje się zapinki lub taśmy. Są to elementy niezbędne do zabezpieczenia i stabilizacji różnego rodzaju ładunków
ODPOWIEDZ