Strona 1 z 1

Jak urządzić ogród

: 01 gru 2021, 0:32
autor: Danisława_87
Czy ktoś z Was jest specjalistą od urządzania ogrodów? może być to nawet amator, ale osoba, która się na tym zna i podpowie, jakie rośliny ze sobą współgrają, co warto obok siebie sadzić, bo ja nie mam zielonego pojęcia, a mam zamiar od wiosny urządzać swój ogród. Podobają mi się też rzeźby ogrodowe i planuję takie zamówić.

Re: Jak urządzić ogród

: 31 gru 2021, 13:37
autor: Patrycja Kłoż
Drewniane place zabaw znacząco zyskują na popularności, bez dwóch zdań. Takie wyposażenie ogrodów jest dobre, bo sprzyja dziecięcej kreatywności, pozwala na pozytywne rozładowanie napięcia, umożliwia wybieganie się, wyskakanie, spędzenie czasu z rówieśnikami czy rodziną, na świeżym powietrzu. Polecam wybór placu zabaw z firmy https://woodlit.pl/. Odpowiednia oferta, różne modele, wyposażone w różne atrakcje oraz dodatki które po prostu uprzyjemnią zabawę

Re: Jak urządzić ogród

: 15 cze 2022, 6:08
autor: Ronia
Jeśli urządzacie ogród, to sprawdzony sklep ogrodniczy, gdzie kupicie wszystkie potrzebne rzeczy to podstawa. Ja praktycznie wszytko do ogrodu kupuję online w sklepie internetowym Futuragardens - http://futuregardens.pl. To mój sprawdzony sklep, wiem, że dostanę tam rzeczy tylko najwyższej jakości i w dobrej cenie. Od lat kupujemy tam sadzonki, nasiona, narzędzia, nawozy, a także różne elementy ozdobne, czy ostatnio tzw. deski betonowe, których użyliśmy do wyłożenia alejki w ogrodzie. Wszystko wysokiej jakości, bardzo wygodne zakupy, bez wychodzenia z domu.

Re: Jak urządzić ogród

: 02 sie 2022, 14:35
autor: Inka
Jeśli tak jak my lubicie drewniane elementy ozdobne w ogrodzie lub tez drewniane meble, to warto zadbać o ich prawidłowe zabezpieczenie. Dzięki temu będą służyły wam przez wiele lat. My mamy bardzo dużo drewna w ogrodzie, bo to idealny materiał jak dla nas - naturalny, piękny, bardzo uniwersalny. Wszystko zawsze zabezpieczamy przy użyciu produktów Viadaron. To nasz sprawdzony producent lakierów, bejcy i podkładów, które idealnie sprawdzają się w każdych warunkach i z łatwością można dobrać produkt do każdego zastosowania drewna.