Strona 1 z 1

Skąd porządne drzwi?

: 06 sie 2021, 15:28
autor: leona_70
Hej kochane. Mam zagwozdkę, bo nie wiem, gdzie kupić drzwi do mieszkania. Wiadomo, że liczy się dla mnie porządne wykonanie, a nie jestem przekonana do modeli z marketów budowlanych. Wydaje mi się, że dużo lepiej sprawdziłby się w tym przypadku producent drzwi Żory. Co radzicie?

Re: Skąd porządne drzwi?

: 19 wrz 2021, 20:48
autor: AntoniŚ
Jeżeli szukacie porządnych drzwi to osobiście polecam zapoznać się z oferta tej firmy PENDRAGON -drzwi Chorzów. Firma https://www.pendragon.pl/kontakt/ oferuję bardzo dobre drzwi zewnętrzne i zewnętrzne w bardzo dobrej cenie i zrobione z najlepszych materiałów. Kiedyś zamawiałem u nich okna i zapamiętałem, że mają też drzwi.

Re: Skąd porządne drzwi?

: 23 wrz 2021, 8:13
autor: wiśkaa
wszystko zależy od tego jakich drzwi konkretnie szukasz. Jeśli zależy Ci na tym by zostały stworzone specjalnie dla Ciebie to zerknij sobie na ofertę firmy Zebrano z Torunia https://zebrano.eu/. Można tu liczyć na profesjonalne doradztwo, masz dostęp do produktów najlepszych producentów w branży. Świetny stosunek jakości do ceny, sprawna realizacja zamówień.

Re: Skąd porządne drzwi?

: 23 wrz 2021, 14:44
autor: pózka
Jeśli poszukujesz dobrych jakościowo drzwi drewnianych to na pewno warto zerknąć na ofertę polskiego producenta, firmę Kris Drzwi https://kris-drzwi.pl/. Ja sama zamawiałam u nich 5 par skrzydeł wewnętrznych. Zrealizowali moje indywidualne zamówienie, cenowo też wygląda to tu bardzo rozsądnie.

Re: Skąd porządne drzwi?

: 11 paź 2021, 21:41
autor: NikiŁ
A szukasz drzwi wejściowych do mieszkania w bloku? Jeśli tak, to wybierz stalowe drzwi KMT, model akustyczne. Idealne do bloków, bo wyciszają świetnie dźwięki z klatki schodowej ( izolacyjność akustyczną mają na poziomie 43 dB co jest naprawdę bardzo dużo). Mają też świetna klasę antywłamaniową, a wiadomo, że bezpieczeństwo też jest ważne.

Re: Skąd porządne drzwi?

: 23 paź 2021, 18:52
autor: Mąka
Niestety na samych drzwiach się nie znam ale moim zdaniem sprawdź również przy okazji ofertę wycieraczek gumowych przed drzwi. Co by nie mówić to jak najbardziej takie wycieraczki przecież są niezwykle potrzebne i moim zdaniem warto jest od razu postawić na produkt najwyższej jakości.

Re: Skąd porządne drzwi?

: 02 sie 2022, 14:31
autor: Timi
Do domu polecam drzwi KMT. My mamy ich drzwi stalowe model Passive 75. Są to drzwi o bardzo dobrej izolacyjności termicznej i to się odczuwa od razu po ich wymianie. Dzięki temu można też uzyskać na ich zakup dofinansowanie z programu czyste powietrze - kwota całkiem sporo bo 60% ich ceny. Dodatkowy plus to duży wybór wzorów i kolorów, 2-letnia gwarancja i naprawdę porządne wykonanie (większość elementów wchodząca w ich skład jest produkowana w Polsce).