Strona 1 z 1

Pompa Dambat

: 28 kwie 2021, 15:32
autor: dónka
Dzień dobry, czytałam gdzieś na forum, że dziś poleca się pompy marki Dambat do Studni głębinowej. Podobno wcześniej występowały z nimi problemy, ale dziś to znaczące i ważne, że producent je poprawił, zaraz po wpłynięciu uwag od klientów. Czy wy to potwierdzacie? Tutaj https://www.dambat.pl/ mam ich stronę dla rozpoznania.

Re: Pompa Dambat

: 29 kwie 2021, 20:51
autor: Bączek
Faktycznie sama pompa głębinowa jest jak najbardziej ważnym elementem i musze przyznać, że ja także od niedawna mam własną studnię głębinową. Najbardziej cieszy mnie to, iż w sklepie https://ogrody24.pl/ bez problemu mogłem również kupić to co jest potrzebne. Najbardziej jestem zadowolony z pomp głębinowych https://ogrody24.pl/pompy/pompy-glebinowe które jak dla mnie okazały się dobrym wyborem.

Re: Pompa Dambat

: 09 maja 2021, 15:21
autor: tidala
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://presscontent.pl/