Strona 1 z 1

Jak poradzić sobie z siwymi włosami?

: 05 mar 2021, 9:25
autor: RinaŁys
Hej :)
Przychodzę do Was z pytaniem, jak skutecznie poradzić sobie z problemami siwych włosów. Na co zwrócić uwagę, żeby zadbać o swój wygląd pomimo wieku i odzyskać przy tym pewność siebie. Wolałabym, żeby jednak udało się to przeprowadzić naturalnie bez koloryzacji.
Pomożecie?

Re: Jak poradzić sobie z siwymi włosami?

: 09 mar 2021, 8:46
autor: NadiaEkł
W takim razie śmiało mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę GR-7 https://gr-7.eu/ jest to skuteczny preparat na problemy z siwymi włosami, który pozwala po tygodniu, czy dwóch już naprawdę skutecznie pobudzić produkcję melaniny w cebulkach włosów. Wyglądam świetnie, a myślałam że już bez koloryzacji się nie obejdzie :)

Re: Jak poradzić sobie z siwymi włosami?

: 10 mar 2021, 9:31
autor: Tereł
Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników i także uważam, że warto pójść w kierunku GR-7 jeżeli macie problemy związane ze zwiększającym się problemem siwych włosów, który jest niestety mocno uciążliwy dla wielu osób i sam się temu nie dziwię. Mam nadzieję, że ten preparat okaże się przynajmniej odpowiednim rozwiązaniem :)

Re: Jak poradzić sobie z siwymi włosami?

: 12 mar 2021, 9:04
autor: Ułerka
O proszę dobrze wiedzieć, na pewno się rozejrzę bo rzeczywiście problem z siwymi włosami jest spory z wiekiem u mojego męża. Zobaczymy w takim razie co z tego wyjdzie i jednocześnie czy jednak uda się go uchornić przed farbowaniem, bo z siwymi włosami nie wygląda najlepiej :D

Re: Jak poradzić sobie z siwymi włosami?

: 12 mar 2021, 12:50
autor: Martuś_99
A próbowałaś się może suplementować witaminą B5, może warto sprawdzić sobie poziom bo ona też odpowiada za tę przypadłość, a jak chcesz naturalnie to może jakieś płukanki do siwych włosów, powinna to mieć każda drogeria internetowa z szamponami. Widziałam tego sporo w sklepach tylko trzeba poszukać czegoś fajnego i wiem, że jest jeszcze henna do włosów, też to może być naturalne rozwiązanie:)

Re: Jak poradzić sobie z siwymi włosami?

: 19 mar 2021, 8:08
autor: Areśka
Jak najbardziej jestem za, jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie radzenia sobie z problemami siwych włosów to na pewno warto tutaj wymienić właśnie GR-7 który ma bardzo dobre opinie, świetne wyniki badań i w naturalny sposób potrafi pobudzić cebulki włosów do produkcji melaniny https://gr-7.eu/ Pozdrawiam i dajcie znać jak sobie z tym problemem poradziliście ;)

Re: Jak poradzić sobie z siwymi włosami?

: 04 sie 2022, 19:44
autor: Kimko
Żółty odcień jest straszny na siwiźnie. Długo farbowałam, ale w końcu trafiłam na szampony, które uratowały moje siwe włosy. Od tego czasu rzadko stosuję inne preparaty. :D Wyobraźcie sobie moją ulgę, gdy wreszcie nie musiałam przejmować się tym jak wygląda moja fryzura. Dla wielu pojawienie się siwych włosków to od razu konieczność farbowania lub peruki. Dajcie spokój, siwizna jest sexy ;) Ranking, który Wam podesłałam opiera się na opiniach realnych użytkowniczek, w tym mnie. Możecie być więc spokojne o efekty.