Strona 1 z 1

Najlepsza pralnia

: 31 sty 2021, 2:44
autor: emkiś009
Jaką pralnię w Warszawie możecie mi polecić, która nie zniszczy mi materiału, bo chciałabym oddać delikatne rzeczy?

Re: Najlepsza pralnia

: 31 sty 2021, 2:47
autor: dżeny9909
Wydaje mi się, że dzisiaj na rynku jest sporo różnych firm, które świadczą takie usługi. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i sprawdzili pralnię, która może okazać się bardzo pomocna przy czyszczeniu dywanów. Myślę, że w wielu przypadkach oddanie tam dywanu będzie lepsze, niż samodzielna walka z brudem.

Re: Najlepsza pralnia

: 31 sty 2021, 2:52
autor: kośi325
Zgodzę się z kolegą wyżej, że jak pralnia w Warszawie do delikatnych tkanin, to tylko Pralnia Warszawianka. Uwierz mi, że mam doświadczenie z różnymi pralniami i tylko ta spełniła moje oczekiwania w 100%!

Re: Najlepsza pralnia

: 02 lut 2021, 9:29
autor: staś2
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest usługa, którą promują tutaj https://www.washster.com/pralnia-grodzisk-mazowiecki/ , odbierają twoje brudne rzeczy, zawożą do pralni, tam odbywa się proces czyszczenia, a następnie otrzymujesz od kuriera pakunek z czystym praniem. Świetna sprawa dla tych co chcą coś wyczyścić bez wychodzenia z domu.

Re: Najlepsza pralnia

: 28 mar 2021, 20:31
autor: Eżka
Oj strasznie polecam pralnie https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-mokotow/ pralnia mokotów nie znalazłam godnych zastępców na ich miejsce! Najwyższa jakość wykonania, odkąd ich znalazłam, nie piorę żadnych koszul itp w domu. Koszt takiej usługi nie jest wcale jakoś wygórowany.