Strona 1 z 1

Rodzina - mieszkanie

: 28 gru 2020, 16:00
autor: malinka11
Czas na własne mieszkanie? Jeśli poszukujecie czegoś w nowoczesnej części Warszawy to serdecznie zachęcam do przejrzenia oferty od http://nowepoludnie2.pl/ gdzie możesz spokojnie postawić na naprawdę korzystne propozycje w tym wymiarze. To mieszkania na najwyższym poziomie, które stworzone są w doskonałej lokalizacji - na tyle intymnej, by miło spędzać czas, ale zarazem na tylko blisko centrum, aby mieć wszystko pod ręką.

Re: Rodzina - mieszkanie

: 02 lut 2021, 11:19
autor: aktywna
Tak, ja też się zdecydowałam na własne mieszkanie ale na Mokotowie, dowiedziałam się że tam budują osiedle Bartycka 49 Apartamenty, i będą tam kameralne budynki i przestronne, designerskie wnętrza na czym bardzo mi zależy. No i położenie blisko centrum, a równocześnie wokół jest otoczenie natury.

Re: Rodzina - mieszkanie

: 03 lut 2021, 17:27
autor: greska21
No proszę jak się złożyło, ja z rodziną też mieszkam w Warszawie. Od prawie 2 lat nareszcie na swoim. Dobrze wam się mieszka? My jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Nie tylko z samego mieszkania, ale biorąc pod uwagę szerszy kontekst mamy bardzo dobrego i profesjonalnego zarządcę nieruchomości Per modum. Jeśli wszystko jest dopilnowane na bieżąco, problemów nie ma lub rozwiązywane są na bieżąco, to i mieszkańcy są zadowoleni.