Strona 1 z 1

wycieraczka

: 16 lut 2020, 13:48
autor: gerlen
Hejka. Szukam dobrej i rzetelnej firmy zajmującej się sprzedażą wycieraczek. ostatnio natrafiłem na http://www.wycieraczki.biz/wycieraczki- ... etrzne.php według mnie to będzie najlepszy wybór

Re: wycieraczka

: 30 wrz 2020, 14:26
autor: łeza
mam takie rozwiązanie,bardzo się przydaje

miksery ranking

Re: wycieraczka

: 30 wrz 2020, 17:56
autor: penelopa
U nas w firmie też mamy takie https://www.clean-eco.pl/ rozwiązania, bo takie wycieraczki wejściowe i przemysłowe zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo oraz wygodę na co dzień i to niezależnie od tego czy dysponujesz dużą i często odwiedzaną przez gości przestrzenią, czy też potrzebujesz specjalistycznego, dopasowanego indywidualnie rozwiązania

Re: wycieraczka

: 27 paź 2020, 11:38
autor: Kaśka
Jeśli szukacie wycieraczek do domu to mogę Wam polecić https://www.berendsen.pl/ są świetne

Re: wycieraczka

: 30 lis 2020, 23:54
autor: Bójka
Kaśka pisze: ↑27 paź 2020, 11:38 Jeśli szukacie wycieraczek do domu to mogę Wam polecić https://www.berendsen.pl/ są świetne
Dobra jakość oferowanych usługi do ceny. Opinie mówią same za siebie

Re: wycieraczka

: 16 kwie 2021, 17:29
autor: Kiniuś
Jeśli już faktycznie mówimy o samych wycieraczkach to jak najbardziej zawsze warto jest wybrać dobry produkt. Właśnie dlatego ja również chętnie kupiłam wycieraczkę systemową firmy, gdyż dla mnie przede wszystkim liczy się bardzo wysoka jakość takiego produktu.

Re: wycieraczka

: 16 kwie 2021, 17:30
autor: Boguśa
Kiniuś pisze: ↑16 kwie 2021, 17:29 Jeśli już faktycznie mówimy o samych wycieraczkach to jak najbardziej zawsze warto jest wybrać dobry produkt. Właśnie dlatego ja również chętnie kupiłam wycieraczkę systemową firmy, gdyż dla mnie przede wszystkim liczy się bardzo wysoka jakość takiego produktu.
Tak zgodzę się z tobą i ja również już od pewnego czasu jestem właśnie posiadaczką wycieraczki systemowej od https://www.alumatex.pl/ i wiem dokłądnie, że był to bardzo dobry wybór. Przede wszystkim od razu zauważyłam mniej zanieczyszczeń u mnie w domu.

Re: wycieraczka

: 17 cze 2021, 9:04
autor: człm
Ja zainwestowałam w naprawdę dobrej jakości wycieraczki. Są to wycieraczki Unimat EasyMat https://wycieraczki.info/wycieraczki-wewnetrzne-easymat , są one osuszające i pyłochłonne, idealne do wewnątrz, jako mata wejściowa. Wyglądają dobrze, skutecznie działają, no i są do kupienia od tego poznańskiego producenta, w naprawdę przystępnych cenach. Zdecydowanie je polecam, a firma ma jeszcze wiele innych wycieraczek, obecnie mam jeszcze jedna z ich kokosowej serii i ona jest tak samo dobra, jak EasyMat.

Re: wycieraczka

: 28 wrz 2021, 10:58
autor: Pimpuś
Witajcie. Jak już mowa o wycieraczkach to tak się składa, że ja także powinnam pomyśleć o wymianie wycieraczek w moim samochodzie. Ale z racji, że ja kompletnie się na tym nie znam to poprosiłam o pomoc w szukaniu wycieraczki do aut mojego dobrego kolegę. Także mam nadzieję, że on wybierze dla mojego samochodu najlepszej jakości wycieraczki.