Strona 1 z 1

Wózek dla dziecko - Riko Basic Sport czy Pastel?

: 12 cze 2022, 22:21
autor: malijja
Szukam wózka dla mojego pierwszego dziecka. Zastanawiam się na jaki model z takich tańszych z pompowanymi kołami się zdecydować, nie będę go nosić dlatego nie przeszkadza mi trochę większa waga. Pozytywne opinie znalazłam o modelach z Riko ale wybrać lepiej Basic Sport czy Basic Pastel? Jakieś różnice są znaczące między tymi modelami bo cena chyba podobna? I czy w ogóle dobrze wybieram jak mam budżet do 1300 zł?> Z góry dziękuję za wszystkie porady i opinie.

Re: Wózek dla dziecko - Riko Basic Sport czy Pastel?

: 14 cze 2022, 23:37
autor: biasza
Bardzo dobrze wybierasz, w tym budżecie to są najlepsze wózki na pewno. Mega plus to pompowane koła, tak naprawdę oba modele są bardzo podobne i możesz sugerować się wyglądem przy wyborze. Mnie osobiście bardziej podoba się wersja Pastel ale tak samo dobrze sprawdzi się Riko Basic Sport. Nie ma sensu szukać wózków używanych prawda jak można mieć nowy w tej cenie i to takiej jakości. Wózki Riko można zamawiać online, są w wielu sklepach stacjonarnie.

Re: Wózek dla dziecko - Riko Basic Sport czy Pastel?

: 19 cze 2022, 20:43
autor: malijja
Dokładnie, też właśnie myślę, że nie ma co patrzeć nawet na używane, nie wiadomo nigdy co kupisz i czy po pół roku nie będzie jakiejś awarii a przecież na używany nikt Ci nie da żadnej gwarancji ani nic. Dlatego jak najbardziej chcę nowy. Czytałam, że na pompowanych kołach najlepiej bo wjedzie się takim wózkiem wszędzie. Te z Riko mi się podobają wizualnie dlatego cieszę się, że jakościowo też są super. Z fotelikiem się jeszcze tylko zastanowię jaki kupić czy z zestawem czy jakiś innej marki.

Re: Wózek dla dziecko - Riko Basic Sport czy Pastel?

: 21 cze 2022, 0:00
autor: ula24
Potwierdzam, dobre wózki w normalnej cenie. Wcale nie jest tak, że musisz grube tysiące wydać żeby mieć fajny wózek i bezpieczny dla dziecka. A pompowane koła nie są problematyczne, dopompowanie raz na jakiś czas to nie jest nie wiem jaki problem. A wózek miękko podbija na takich, wjedzie na każdy krawężnik, droga nierówna też nie przeszkoda, na plaży po piasku też da radę. Także plusów mnóstwo. Riko sprawdzona firma, Basic Pastel taki bardziej ma coś w sobie dla mnie.