Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: WolciaK »

Cześć.
Szukam sprawdzonego rozwiązania które pozwoli mi ułatwić pracę w dziale księgowym. Potrzebuję przede wszystkim programu/narzędzia, dzięki któremu szybciej pójdzie dodawanie wszystkich danych z faktur do systemu księgowego online, pomożecie?
Z góry dziękuję za każdą wskazówkę!
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: MilenaD43 »

My właśnie od kilku tygodni testujemy program InvoiceDigitizer i pierwsze spostrzeżenia są naprawdę fajne. Szybkie skanowanie wszelkich dokumentów, paragonów czy faktur i przesyłanie ich automatycznie do systemu księgowego. Liczę, że to usprawni nam pracę w biurze i zmniejszy liczbę pomyłek bo ostatnimi czasy po prostu ze wszystkim ledwo się wyrabialiśmy.
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: Oliwka009 »

Podzielam pozytywną recenzję na ich temat, ponieważ sam zauważyłem ogromną różnice jeśli chodzi o jakość działania oraz skuteczność. Dlatego jak znajdziesz chwilę wolnego to koniecznie sprawdź ich pakiety i przekonaj się sama jak skutecznym rozwiązaniem jest ich program.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: Dominiczka »

Hmm dziwne, że ja jeszcze o tym nie słyszałem. W takim razie zaraz sobie dokładnie sprawdzę jak to wygląda i jeżeli rzeczywiście są takie korzyści to może w końcu nasze księgowe nie będą aż tak narzekały na brak czasu :D
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: Hanka »

Dobrym sposobem na ułatwienie księgowości w firmie i zmniejszenie związanych z nią kosztów jest również wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow. My korzystamy z takiego rozwiązania już od kilku lat i bardzo je sobie chwalimy, więc z czystym sumieniem możemy Wam je polecić ;)
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: PaulinaaMM32 »

A gdzie można go dokładnie sprawdzić i ewentualnie kupić? Byłbym bardzo wdzięczny za taką wskazówkę żebym nic nie pomylił bo rzeczywiście wygląda po Waszych odpowiedziach obiecująco.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: WolciaK »

Ogromne dzięki za wszystkie wskazówki! W takim razie mam nadzieję, że będzie to program przydatny również dla Nas i że uda się w końcu w prosty sposób ogarnąć, bo to rzeczywiście największy problem w naszym przypadku.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: MilenaD43 »

WolciaK pisze: ↑29 sie 2019, 12:41 Ogromne dzięki za wszystkie wskazówki! W takim razie mam nadzieję, że będzie to program przydatny również dla Nas i że uda się w końcu w prosty sposób ogarnąć, bo to rzeczywiście największy problem w naszym przypadku.
Oczywiście nie ma za co, mam nadzieję że jak już podejmiesz ostateczną decyzję to dasz nam znać czy jesteś zadowolony z efektywności pracy oraz jego dokładności :)
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: mari9022 »

Tak na prawdę na rynku nie brakuje oprogramowania, z którego pomocą mógłbyś bez najmniejszego problemu dokonać wszelkich rozliczeń. Jeśli ja miałbym polecić Ci którekolwiek z nich, byłoby nim oprogramowanie https://wfirma.pl/ksiegowosc które jest stosunkowo tanie i naprawdę dobre, a w razie jakichkolwiek kłopotów zawsze można o pomoc poprosić ekspertów, którzy są zawsze do dyspozycji.
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: Oliwka009 »

Dołączam się i czekamy na informacje na co się zdecydowaliście i czy rzeczywiście przyniosło to oczekiwane zmiany :)
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: WolciaK »

Już jesteśmy po szkoleniach i będzie to pierwszy miesiąc użytkowania. Na ten moment wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, ale jeszcze trochę się wstrzymam przed ostateczną decyzją.
skań3d

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: skań3d »

Pracujesz w przemyśle albo w kulturze? Na pewno przydatną usługą będzie skanowanie laserowe który pozwala na odwzorowanie małych kilkumilimetrowych a nawet olbrzymich budynków w pliku i później mozesz sobie wprowadzać zmiany np w CADzie. Skanowanie jest bezpieczne dla złowieka bo odbywa się specjalnym laserem.
Awatar użytkownika
scv
Posty: 104
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:33

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: scv »

Sporym ułatwieniem będzie wykorzystanie różnym programów księgowych. Wtedy taka praca jest znacznie łatwiejsza. Możesz użyć np. https://jpk-insight.pl/co-to-jest-jpk-c ... ontrolnym/ aby wysłać plik jpk.
Antońna

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: Antońna »

Ciekawe udławienia to elektroniczny obieg dokumentów i prosta wysyłka dokumentów. Skanowanie dokumentów aby można było wysłać dokumenty. Podpis elektroniczny aby nie trzeba było każdego dokumentu podpisywać fizycznie. Takie ja znam i nawet z części korzystam. Przez tą całą sytuację prawie odzwyczaiłam się do fizycznego zanoszenia dokumentacji
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Jak ułatwić księgowość w firmie - Invoice Digitizer?

Post autor: kasiakowa06 »

WolciaK pisze: ↑25 lip 2019, 14:37 Cześć.
Szukam sprawdzonego rozwiązania które pozwoli mi ułatwić pracę w dziale księgowym. Potrzebuję przede wszystkim programu/narzędzia, dzięki któremu szybciej pójdzie dodawanie wszystkich danych z faktur do systemu księgowego online, pomożecie?
Z góry dziękuję za każdą wskazówkę!
A może wolisz księgowość na zewnątrz. Polecam Ci super biuro https://www.wiol.com.pl/oferta.php

Obrazek
ODPOWIEDZ