odpowiednia sukienka?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Luborada89
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2021, 14:41

odpowiednia sukienka?

Post autor: Luborada89 »

Siemka :D Myślicie, że są jakieś sukienki, których nie wypada zakładać na wesele albo inne przyjęcia? Nie mówię tylko o kolorach ale i o krojach. Akurat mam wesele w lipcu, więc planowałam założyć coś krótszego i nie wiem czy sukienki mini są dobrze odbierane, jak myślicie? W długich kreacjach można się zwyczajnie zadusić, a wiadomo, że latem o to nietrudno. Dajcie znać, jakie macie zdanie na ten temat!
Olga

Re: odpowiednia sukienka?

Post autor: Olga »

Sukienke na wesele kuzynki upolowalam w sklepie w luxusowi.pl. Aktualnie trwaja u nich letnie wyprzedaze i cala letnia kolekcja zostala przeceniona o 50% , a obuwie o 40%. Niemniej, jezeli chodzi o taki slubny dress code to absolutnie zadna uczestniczka wesela nie powinna nosic bieli. Ten kolor jest zarezerwowany wylacznie dla panny mlodej. Swoja droga zbyt przeswituja sukienka i zbyt krotka, tez nie wyglada dobrze na takiej imprezie.
Butik Luisa

Re: odpowiednia sukienka?

Post autor: Butik Luisa »

A jeśli chciałybyście się zapoznać z ofertą naszego butiku to serdecznie zapraszamy na https://luisacerano-bydgoszcz.pl/katego ... /sukienki/ gdzie znajdziecie różnorodne propozycje ubrań z najnowszej kolekcji takich marek jak Luisa Cerano, Cambio, Millestone i wiele innych. Jednocześnie nasza stylistka chętnie pomoże w razie dodatkowych pytań odnośnie wyboru stylizacji. A nasz butik mieści się stacjonarnie w Bydgoszczy.
ODPOWIEDZ