Magiczna Klinika opinie

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
kamila111
Posty: 102
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:26

Magiczna Klinika opinie

Post autor: kamila111 »

Hej jestem ciekawa waszych opiń na temat gabinetu Magiczna Klinika http://magicznaklinika.pl/ Jak wrażenia osób, którzy korzystali z usług?
Awatar użytkownika
JustynaA
Posty: 59
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:35

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: JustynaA »

Byłam polecam miałam wykonywany zabieg nawilżania całego ciało efekt fenomenalny. Zresztą obsługa bardzo miła i widać że mają doświadczenie polecam
Awatar użytkownika
qazxcdews
Posty: 20
Rejestracja: 27 sie 2019, 21:40

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: qazxcdews »

No właśnie ja również jestem ciekawa opinii na temat tej Kliniki. Podobno świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie i większość osób chwali sobie zabiegi u nich. Będę może za miesiąc korzystała z usług Magicznej Kliniki i sama się przekonam
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 119
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:48

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: pukla123 »

a czy ktos moze slyszał o zabiegach typu botoks na bruksizm ? Gdzies czytałam, że takie zabiegi są bardzo pomocne w tej przypadłości
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: suzy »

Jeśli chodzi o warszawskie kliniki medycyny estetycznej, to ja wybrałam https://sclinic.com.pl/ i absolutnie polecam to miejsce! Dr Syryło pomogła mi usunąć zmarszczki, raz na jakis czas wpadam też na peelingi, a na jesień chcę zapisać się na depilację laserową. Bardzo jestem zadowolona z jakości obsługi. Pełen profesjonalizm!
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: mira_mira »

Ja jestem zachwycona efektami zabiegów robionych w Magicznej Klinice :) wyspecjalizowani lekarze z doświadczeniem, którzy zawsze potrafią doradzić i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania. Sympatyczna atmosfera, mega konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: ellana7 »

mira_mira pisze: ↑21 maja 2020, 12:15 Ja jestem zachwycona efektami zabiegów robionych w Magicznej Klinice :) wyspecjalizowani lekarze z doświadczeniem, którzy zawsze potrafią doradzić i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania. Sympatyczna atmosfera, mega konkurencyjne ceny.
a wiesz, ze ja też ? trafiłam doi MK z polecenia znajomej, która była u nich na modelowaniu kształtu nosa. Ona na jednym krańcu Polski, ja na drugim haha :) fajna jest ta ich mobilność :)
madkaa

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: madkaa »

Pierwszy raz usłyszałam o nich chyba na fejsie gdzieś. Jakaś laska polecała Magiczną Klinikę i zajrzałam zciekawości, ceny bardzo przystępne co trochę zapaliło moją czerwona lampkę w głowie,alemyśle sobie, że dziewczyny polecają, zadowolone, zdjęcia przed. i po zabiegach są, więc spróbuję. Nie zawidołam się, zrobiłam usta i zmarszczki mam wypełnione, mega robota.
hania333

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: hania333 »

madkaa pisze: ↑21 paź 2021, 1:09 Pierwszy raz usłyszałam o nich chyba na fejsie gdzieś. Jakaś laska polecała Magiczną Klinikę i zajrzałam zciekawości, ceny bardzo przystępne co trochę zapaliło moją czerwona lampkę w głowie,alemyśle sobie, że dziewczyny polecają, zadowolone, zdjęcia przed. i po zabiegach są, więc spróbuję. Nie zawidołam się, zrobiłam usta i zmarszczki mam wypełnione, mega robota.
Też obczaiłam ich na Facebooku, chyba jakaś reklama mi wyskoczyła. Umowiłam się na wizytę.
maryniana

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: maryniana »

hania333 pisze: ↑01 lis 2021, 11:34
madkaa pisze: ↑21 paź 2021, 1:09 Pierwszy raz usłyszałam o nich chyba na fejsie gdzieś. Jakaś laska polecała Magiczną Klinikę i zajrzałam zciekawości, ceny bardzo przystępne co trochę zapaliło moją czerwona lampkę w głowie,alemyśle sobie, że dziewczyny polecają, zadowolone, zdjęcia przed. i po zabiegach są, więc spróbuję. Nie zawidołam się, zrobiłam usta i zmarszczki mam wypełnione, mega robota.
Też obczaiłam ich na Facebooku, chyba jakaś reklama mi wyskoczyła. Umowiłam się na wizytę.
DObre miejsce, jeżeli szukacie zabiegów typu wypełnianie zmarszczek czy powiększanie ust. Ja nie mam w każdym razie żadnych zastrzeżeń. Warto sobie ich sprawdzić, oferują wysokiej jakości zabiegi.
Anngrz

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: Anngrz »

Straszne opóźnienia. Bardzo dlugo sie czeka, a placi sie duze pieniadze. Pod tym wzgledem nie polecam :evil:! ¡¡¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Anngrz

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: Anngrz »

Straszne opóźnienia. Bardzo dlugo sie czeka, a placi sie duze pieniadze. Pod tym wzgledem nie polecam :evil:! ¡¡¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Urzytkownik

Re: Magiczna Klinika opinie

Post autor: Urzytkownik »

Witam serdecznie...czytając te wszystkie pozytywne opinie zastanawiam się tylko nad faktem dlaczego pisząc opinię negatywna zostaje ona usunięta a osoba ja wystawiająca zostaje zablokowana ...czyżby magiczna klinika nie była pewna swojego profesjonalizmu .Jestem przykładem takiego potraktowania więc odradzam
ODPOWIEDZ