Zabiegi przed weselem - co polecacie?

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Miłka

Zabiegi przed weselem - co polecacie?

Post autor: Miłka »

Sprawa wyglada tak, w styczniu bede miec wesele. Marzyla mi sie zimowa sceneria i teraz trzymam kciuki, zeby wszystko wypalilo, wiadomo pandemia trwa, to sie boje, ze znowu gastro zamkna. Oprocz tego zastanawiam sie jak przygotowac moja cere do wesela, wiecie che w tym dniu promieniec. Myslalam o zabiegach, ktore proponuje medycyna estetyczna. Proponujecie cos konkretnego?
juśka

Re: Zabiegi przed weselem - co polecacie?

Post autor: juśka »

lipomasaz, ale jego trzeba kilkanascie razy powtorzyc, zachowujac odstep czasu miedzy kazdym zabiegiem. dlatego lepiej to wczesniej zaplanowac, co bys sie do stycznia wyrobila, bo to zejdzie kilka miesiecy, ale wiadomo szczegoly dograsz jak sie zdecydujesz na ten zabieg i ci ktos to dokladnie rozpisze.
iksuś87

Re: Zabiegi przed weselem - co polecacie?

Post autor: iksuś87 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w zabiegi upiększające twarz? Zalezy mi na tym,by poprawić stan swojej skory. Co sądzicie o tym ,aby zainwestować w siebie na swoje 30te urodziny? https://derm-al.pl/ Co o tym sądzicie? Polecacie jakies zabiegi? Będę wdzięczna za wasze oppinie, pozdrawiam.
baś-taś

Re: Zabiegi przed weselem - co polecacie?

Post autor: baś-taś »

korzystam z infuzji tlenowej i polecam z czystym sumieniem. zabiegi zawsze robię w krakowskiej klinice vesuna. z resztą na ich blogu pojawił się tekst o zabiegach bankietowych, to możesz sobie go poczytać: https://vesuna.pl/najpopularniejsze-zab ... z-i-cialo/.
Miłka

Re: Zabiegi przed weselem - co polecacie?

Post autor: Miłka »

A co to sa zabiegi bankietowe? Nie ukrywam, ze pierwszy raz spotykam sie z takim pojeciem. W sumie tak na logike, to bym obstawiala, ze przed jakims balem, wazna impreza robi sie taki zabieg. Wiadomo, zeby lepiej sie prezentowac. Mozesz cos wiecej na ten temat napisac? Jestem ciekawa.
baś-taś

Re: Zabiegi przed weselem - co polecacie?

Post autor: baś-taś »

Miłka pisze: ↑25 paź 2021, 14:50 A co to sa zabiegi bankietowe? Nie ukrywam, ze pierwszy raz spotykam sie z takim pojeciem. W sumie tak na logike, to bym obstawiala, ze przed jakims balem, wazna impreza robi sie taki zabieg. Wiadomo, zeby lepiej sie prezentowac. Mozesz cos wiecej na ten temat napisac? Jestem ciekawa.
noo, zabiegi które przeprowadza się przed jakąś imprezą, jak ślub, sylwester. mi totalnie odpowaida.
Miłka

Re: Zabiegi przed weselem - co polecacie?

Post autor: Miłka »

baś-taś pisze: ↑26 paź 2021, 14:34
Miłka pisze: ↑25 paź 2021, 14:50 A co to sa zabiegi bankietowe? Nie ukrywam, ze pierwszy raz spotykam sie z takim pojeciem. W sumie tak na logike, to bym obstawiala, ze przed jakims balem, wazna impreza robi sie taki zabieg. Wiadomo, zeby lepiej sie prezentowac. Mozesz cos wiecej na ten temat napisac? Jestem ciekawa.
noo, zabiegi które przeprowadza się przed jakąś imprezą, jak ślub, sylwester. mi totalnie odpowaida.
Faktycznie, sama nazwa powinna mnie nakierowac. W tym tekscie pisza tez o lipomasazu. To ile mialyscie serii tych zabiegow? Bo w sumie mysle o tych dwoch.
ODPOWIEDZ