mam suchą skórę, stosuje balsamy

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
słowik

mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: słowik »

nie wiem co się dzieje z moją cerą :( codziennie się balsamuje, a ona jest przesuszona. w wakacje to był jakiś dramat. non stop smarowałam, a sucha była sucha. wciąż taka jest. nigdy nie miałam takiego problemu, a od wakacji to jest dramat. boję się zimy, bo swetry mogą dodatkowo skórę podrazniać.
Piórkowska

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: Piórkowska »

A czy dobierasz kosmetyki do swojego rodzaju cery? Nawet nie wiesz ile osób ma z tym problem. Zwykle ten bład sprawia, że skóra jest w kiepskim stanie, albo za tłusta, albo przesuszona. Wiem, to z własnego doświadczenie. Na całe szczęście zostałam w porę uświadomiona.
słowik

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: słowik »

nie sadze, bo zawsze na to zwracam uwage. w sumie od paru lat mam ten sam balsam i wczesniej sie nic nie dzialo. skora byla caly czas w dobrym stanie, nie przesuszala sie i byla fajnie napieta, elastyczna. teraz to jest jakis dramat, serio. nie mam pojecia od czego moja skora sie teraz tak zachowuje.
Mrówa

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: Mrówa »

A ile wody średnio dziennie pijesz? Bo woda ma ogromne znaczenie jezeli chodzi o kondycje skory. Sama o tym nie wiedzialam i kazdego dnia nie pilam odpowiedniej ilosci. Moja skora tez srednio wypadala, w sensie wyglądala zle, naprawde zle, ale odkad sie nawadniam to jest progres.
słowik

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: słowik »

no nie wiem, z litr? cos kolo tego. moze mniej, moze wiecej. w sumie ciezko stwierdzic bo tego nie licze. moj dzien jest wypelniony po brzegi, wiec pije wtedy kiedy mnie suszy, albo mi sie przypomni, ze to dobra pora aby uzupelnic plyny. z reguly dzieje sie to po pracy, wieczorami.
Mrówa

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: Mrówa »

To chyba się odpowiednio nie nawadniasz, a to też wpływa na wygląd skóry. Na blogu kliniki vesuna z Krakowa w której się depiluje, właśnie wyszedł tekst na ten temat: https://vesuna.pl/nawilzanie-a-nawadnia ... a-roznice/ . Też nie sądziłam, że picie wody ma takie znaczenie, a jednak.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: selena »

Ja miałam taki sam problem z moją cerą. Łatwo nie było, ale w końcu zdecydowałam się zmienić swoją dotychczasową pielęgnację. Staneło na naturalnych kosmetykach od https://www.herbapol-polana.com/ oraz ich suplementów, w myśl pielęgnacji dwukierunkowej. Powiem wam, że jestem mile zaskoczona efektami :) Te kosmetyki to mój must have w kosmetyczce.
fikuś90

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: fikuś90 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakosci kosmetyki? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat, bardzo zalezy mi na tym,by kosmetyki były wegańskie. Jakie wybrac? W oko wpadła mi ta marka https://wirtualnekosmetyki.pl/-nowe-wdr ... -weganskie Co sądzicie?
mikuś88

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: mikuś88 »

Witam,zalezy mi na wybraniu odpowiedniego toniku,ktory pozwoli mi wzmocnic skore na zimne jesienne i zimowe dni. Co myślicie o tym https://www.aptekagemini.pl/poradnik/zd ... acniajace/ ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat, pozdrawiam serdecznie.
AnielaŚ

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: AnielaŚ »

Skoro zwykły balsam nie pomaga radziłabym ci się przerzucić na emolienty. Spróbuje kupić sobie dexerl, najlepiej krem do mycia i krem do ciała. Taki zestaw, stosowany codziennie zapewni ci najlepsze nawilżenie i natłuszczenie skóry. Wiem co mówię, bo od lat borykam sie z łuszczycą i ten emolient u mnie działa bardzo dobrze, więc i tobie powinien pomóc.
kamika

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: kamika »

słowik pisze: ↑15 wrz 2021, 15:52 nie wiem co się dzieje z moją cerą :( codziennie się balsamuje, a ona jest przesuszona. w wakacje to był jakiś dramat. non stop smarowałam, a sucha była sucha. wciąż taka jest. nigdy nie miałam takiego problemu, a od wakacji to jest dramat. boję się zimy, bo swetry mogą dodatkowo skórę podrazniać.
ja to mam tak suchą sktóre, ze moge po niej rysowac. Staram sie nawilzac, ale nie widze jakiejs duzej poprawy,moze macie cos godnego polecenia?
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: baina »

kamika pisze: ↑12 paź 2021, 12:58
słowik pisze: ↑15 wrz 2021, 15:52 nie wiem co się dzieje z moją cerą :( codziennie się balsamuje, a ona jest przesuszona. w wakacje to był jakiś dramat. non stop smarowałam, a sucha była sucha. wciąż taka jest. nigdy nie miałam takiego problemu, a od wakacji to jest dramat. boję się zimy, bo swetry mogą dodatkowo skórę podrazniać.
ja to mam tak suchą sktóre, ze moge po niej rysowac. Staram sie nawilzac, ale nie widze jakiejs duzej poprawy,moze macie cos godnego polecenia?
A moze jakies kosmetyki emolientowe albo jakis olejek do ciala, probowalas?
kamika

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: kamika »

baina pisze: ↑14 paź 2021, 13:38
kamika pisze: ↑12 paź 2021, 12:58
słowik pisze: ↑15 wrz 2021, 15:52 nie wiem co się dzieje z moją cerą :( codziennie się balsamuje, a ona jest przesuszona. w wakacje to był jakiś dramat. non stop smarowałam, a sucha była sucha. wciąż taka jest. nigdy nie miałam takiego problemu, a od wakacji to jest dramat. boję się zimy, bo swetry mogą dodatkowo skórę podrazniać.
ja to mam tak suchą sktóre, ze moge po niej rysowac. Staram sie nawilzac, ale nie widze jakiejs duzej poprawy,moze macie cos godnego polecenia?
A moze jakies kosmetyki emolientowe albo jakis olejek do ciala, probowalas?
No wlasnie nie probowalam, ale zastanawiam się. A masz cos sprawdzonego do polecenia?
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: baina »

kamika pisze: ↑17 paź 2021, 14:15
baina pisze: ↑14 paź 2021, 13:38
kamika pisze: ↑12 paź 2021, 12:58

ja to mam tak suchą sktóre, ze moge po niej rysowac. Staram sie nawilzac, ale nie widze jakiejs duzej poprawy,moze macie cos godnego polecenia?
A moze jakies kosmetyki emolientowe albo jakis olejek do ciala, probowalas?
No wlasnie nie probowalam, ale zastanawiam się. A masz cos sprawdzonego do polecenia?
No tak się składa, że mam https://www.notino.pl/bioderma/?f=1-1-4564-4565 ja zamawiam wlasnie te z biodermy bo one są idealne do skóry suchej i atopowej, bardzo ładnie nawilzaja

s.f. skurcz
słowik

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: słowik »

Mrówa pisze: ↑29 wrz 2021, 14:39 To chyba się odpowiednio nie nawadniasz, a to też wpływa na wygląd skóry. Na blogu kliniki vesuna z Krakowa w której się depiluje, właśnie wyszedł tekst na ten temat: https://vesuna.pl/nawilzanie-a-nawadnia ... a-roznice/ . Też nie sądziłam, że picie wody ma takie znaczenie, a jednak.
Totalnie nie miałam pojęcia, że piję za mało płynów, ale człowiek się uczy całe życie. zatem chyba pora zmienić nawyki i bardziej pilnować picia wody. A czy to ma jakieś znaczenie, czy piję gazowaną czy niegazowaną? Bo wolałabym raczej tą drugą opcję. Po gazowanej wodzie czuje się pełna i mnie wzdyma.
Mrówa

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: Mrówa »

słowik pisze: ↑22 paź 2021, 21:25
Mrówa pisze: ↑29 wrz 2021, 14:39 To chyba się odpowiednio nie nawadniasz, a to też wpływa na wygląd skóry. Na blogu kliniki vesuna z Krakowa w której się depiluje, właśnie wyszedł tekst na ten temat: https://vesuna.pl/nawilzanie-a-nawadnia ... a-roznice/ . Też nie sądziłam, że picie wody ma takie znaczenie, a jednak.
Totalnie nie miałam pojęcia, że piję za mało płynów, ale człowiek się uczy całe życie. zatem chyba pora zmienić nawyki i bardziej pilnować picia wody. A czy to ma jakieś znaczenie, czy piję gazowaną czy niegazowaną? Bo wolałabym raczej tą drugą opcję. Po gazowanej wodzie czuje się pełna i mnie wzdyma.
Dokładnie. Wydaje mi się, że niegazowana jest lepsza od gazowanej, ale warto to jeszcze sprawdzić. Daj znać, czy po regularnym spożywaniu wody, Twoja skóra wygląda lepiej.
Lalka

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: Lalka »

Ja też mam okropny problem z tym zimą i jesienią. skóra aż ciągnie mnie po kąpieli ;/ kupiłam sobie nawet masło do ciała od mokosh, bo tak myślę, że jak zainwestuje w jakość to efekt będzie lepszy, ale picie wody to raczej podstawa, ja sobie stawiam szklankę i popijam pracując :)
kłębek

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: kłębek »

Możesz tez sięgnąć po suplementy. O skórę trzeba przecież też zadbać od wewnątrz. Kup sobie kapsułki NEOGLANDYNA PLUS. Genialny produkt bo zawiera m.in. oleje tłoczone na zimno- z ogórecznika i lniany; nienasycone kwasy tłuszczowe omega B, 6 i 9 w tym GLA. Wszystko to tworzy doskonałą kombinację dla zdrowej i pięknej skóry. Na pewno Ci to nie zaszkodzi, a też liczę że pomoże.
banka87

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: banka87 »

słowik pisze: ↑21 wrz 2021, 15:19 nie sadze, bo zawsze na to zwracam uwage. w sumie od paru lat mam ten sam balsam i wczesniej sie nic nie dzialo. skora byla caly czas w dobrym stanie, nie przesuszala sie i byla fajnie napieta, elastyczna. teraz to jest jakis dramat, serio. nie mam pojecia od czego moja skora sie teraz tak zachowuje.
A co sądzicie o tym,aby zainwestować w maseczkido skory wrazliwej i delikatnej? Chętnie dowiem się więcej na ten temat https://ziaja.com/c/maski-z-glinkami-1177 Co o tym sądzicie? Zalezy mi na tym,by nieco załagodzić podraznienia,ktore spowodowało noszenie maseczek w pandemii.
Buska

Re: mam suchą skórę, stosuje balsamy

Post autor: Buska »

Testuję różne kosmetyki i muszę przyznać, że https://tanexpert24.pl/pl to sklep, który mnie zaskoczył! Mają ogromny wybór produktów brązujących, a efekty są naprawdę imponujące. Polecam każdemu!
ODPOWIEDZ