Krem pod oczy

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Oleśka

Re: Krem pod oczy

Post autor: Oleśka »

Również chętnie się dowiem, co polecacie, jeśli chodzi o kremy pod oczy. Stosuję i stosowałam w przeszłości różne kremy, ale efektu wow nigdy nie było. Może tu coś lepszego polecicie to przycupnę i posłucham inspiracji :)
Strategiczny post obserwacyjny
KaroŁŁŁ

Re: Krem pod oczy

Post autor: KaroŁŁŁ »

No to jak wy chętnie się dowiecie to ja wam chętnie powiem :D U mnie sprawdza się krem dermabsolu firmy Avene z metalową końcówką do masażu. Przyjemnie się aplikuje a taki masaż pobudza skórę. Ja widzę efekty stosowania więc mogę Wam dziewczyny polecić
Oleśka

Re: Krem pod oczy

Post autor: Oleśka »

KaroŁŁŁ pisze: ↑19 maja 2021, 22:26 No to jak wy chętnie się dowiecie to ja wam chętnie powiem :D U mnie sprawdza się krem dermabsolu firmy Avene z metalową końcówką do masażu. Przyjemnie się aplikuje a taki masaż pobudza skórę. Ja widzę efekty stosowania więc mogę Wam dziewczyny polecić
Na pewno warto? Trochę kosztuje :)
KaroŁŁŁ

Re: Krem pod oczy

Post autor: KaroŁŁŁ »

Moim zdaniem warto. Kupowałam tańsze kremy i tańsze kosmetyki i niewiele to pomogło. Tutaj masz krem z apteki z substancjami aktywnymi, które mają potwierdzone działanie. Polecam do niego też krem do twarzy z tej serii a działanie będzie podwójne :) jeśli szuka się czegoś dobrego to trzeba się liczyć że nie kosztuje to kilka zł
BaśkaB

Re: Krem pod oczy

Post autor: BaśkaB »

Zreknij sobie i poczytaj o tej serii http://enebio.pl/Kosmetyki-Fluff-do-twa ... a-prezent/ ja miałam z tego właśnie krem pod oczy i do twarzy - myślałam, że to taki kremik dla nastolatek ale skład robi robotę. Nie jest zwolennikiem pakowania kosmetyków w milion opakowań ale jesli ktoś chciałby podarować to na prezent to ma problem z głowy. Choć wolę jak firmy stosują się do zero waste.
Leżanka

Re: Krem pod oczy

Post autor: Leżanka »

Bielenda ma super krem pod oczy rozświetlający. Z serii bio vitamin C - powinno Ci przypasować. Moim zdaniem jest bardzo fajny efekt rozjaśnienia i o wiele wiele mniej widać worki pod oczami. No i dla bielendy ogromny plus za to, że mają super składy i dbają o to by kosmetyki były wegańskie
miśśśka

Re: Krem pod oczy

Post autor: miśśśka »

Zobaczcie sobie na wygładzający krem pod oczy Czarny Bez, Witamina C 3%, Róża, Wino z Iossi - https://eranatura.pl/produkt/wygladzaja ... o-z-iossi/ Krem nie jest najtańszy, to fakt, ale warto bo rozprowadza się bardzo łatwo i nie trzeba dużej ilości by ładnie się wchłonęło. Stosując regularnie krem naprawdę można poprawić wygląd swojej skóry pod oczami.
Żyleta

Re: Krem pod oczy

Post autor: Żyleta »

Dobre kremy pod oczy robi Eveline. Jesli nie znacie to polecam. Ostatnio kupiłam bio bakuchiol pod oczy i na powieki który ma działanie przeciwzmarszczkowe i rich coconut który sprawia, że oczy nie wyglądają na zmęczone. Oba są świetne i z dobrym składem ale kokosowy na dodatek przepięknie pachnie kokosankami

Obrazek
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 241
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Krem pod oczy

Post autor: ula24 »

Z tego co polecacie to zdecydowanie Avene. Jedna z niewielu marek do których mam pełne zaufanie. Pod oczy jak najwcześniej polecam używać kremu, nawet jak jeszcze nie widzicie zmarszczek. Są i takie rozświetlające, łagodzące, nie tylko typowo już na zmarszczki. A z resztą one nie działają tak, że jak zmarszczek nie ma to nagle się pojawią bo w końcu używa się kremu dla cery dojrzałej - słyszałam i takie obawy młodych dziewczyn :D
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Krem pod oczy

Post autor: selena »

Wiesz co, ja bez dwoch zdań mogę polecić ci kosmetyki naturalne i tym samym wegańskie z https://www.herbapol-polana.com/ Mają w ofercie sporo kosmetyków, w tym te do pielęgnacji skóry wokół oczu. Warto też zakupić ich suplementy, aby zadbać o cerę od wewnątrz. Generalnie to jak lubisz naturalne kosmetyki z treściwym składem, to będziesz zadowolona z tego wyboru.
Aśka

Re: Krem pod oczy

Post autor: Aśka »

Ja mam krem pod oczy z owocem granatu od Cosnature i super mi się sprawdza. Napina, wygładza i ujędrnia skórę wokół oczu. Po użyciu skóra jest ładnie rozświetlona:) Krem ma też w pełni naturalny skład, bez sztucznych barwników czy parabenów. Nie jest testowany na zwierzętach;)
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Krem pod oczy

Post autor: biasza »

KaroŁŁŁ pisze: ↑19 maja 2021, 22:26 No to jak wy chętnie się dowiecie to ja wam chętnie powiem :D U mnie sprawdza się krem dermabsolu firmy Avene z metalową końcówką do masażu. Przyjemnie się aplikuje a taki masaż pobudza skórę. Ja widzę efekty stosowania więc mogę Wam dziewczyny polecić
Kupiłam z Avene ten kremik i pozytywnie oceniam, fajna konsystencja, pięknie pachnie, wyraźnie pielęgnuje wrażliwą skórę pod oczami. Myślę, że zostanie ze mną już na dłużej, widzę już, że jest wydajny.
ODPOWIEDZ