Antykoncepcja

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Antykoncepcja

Post autor: Bodzio12 »

Czy korzystacie z jakiś metod antykoncepcyjnych ? Jeżeli tak, to która metoda według Was jest najskuteczniejsza ?
Awatar użytkownika
Ania11
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2020, 18:40

Re: Antykoncepcja

Post autor: Ania11 »

Moim zdaniem to normalne, że powinno sie stosować antykoncepcje, a zwłaszcza prezerwatywy, które zabezpieczą Was przed ciązą oraz chorobami wenerycznymi.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Antykoncepcja

Post autor: Bodzio12 »

Zgadzam sie z Tobą, a gdzie kupujesz najczęściej prezerwatywy ? Czy masz jakis prawdzony sklep z rozsądnymi cenami ?
Awatar użytkownika
Ania11
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2020, 18:40

Re: Antykoncepcja

Post autor: Ania11 »

Osobiście mogę Ci polecić sklep świat-prezerwatyw.pl , ponieważ moim zdanie mają najlepsze ceny i nigdy nie miałem problemu z zamówieniem. Na stronie znajdziesz wszelkie istotne informacje.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Antykoncepcja

Post autor: lenka77 »

My stosujemy prezerwatywy, bo nie chcę brać hormonów ze względu na moje zdrowie i dobrze się sprawdzają, ale wiadomo trzeba dojść z tym do wprawy, żeby nie było problemów. Tu macie informacje o prezerwatywach, m.in. jak dobrać odpowiedni rozmiar https://www.rozkoszyk.pl/artykul/jakie- ... brac-92511 Może komuś tu to się przyda.
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: Antykoncepcja

Post autor: baina »

A ja jakos wole tabletki antykoncepcyjne :) dla mnie to nie tylko skuteczne zabezpieczenie.. odkad je biore, to nie odczuwam juz tak bardzo dolegliwosci zwiazanych z pms, a kiedys to byla jedna wielka masakra. Bole miesiaczkowe nie dawaly mi normalnie funkcjonowac
Aniła

Re: Antykoncepcja

Post autor: Aniła »

Dziewczyny, a możecie powiedzieć, czy w trakcie brania tabletek też miałyście lub macie nadal problem z suchością pochwy? Ja najpierw tego nie połączyłam, ale trochę poczytałam i okazało się, że mój dyskomfort może być właśnie z tym związany. Kupiłam sobie globulki Vagisan, świetnie się u mnie sprawdziły. Właściwie po kilku sztukach czułam, że podrażnienia zniknęły. Ale nadal raz, dwa raz w tygodniu stosuję, profilaktycznie.
żanta

Re: Antykoncepcja

Post autor: żanta »

Aniła pisze: ↑26 mar 2021, 12:49 Dziewczyny, a możecie powiedzieć, czy w trakcie brania tabletek też miałyście lub macie nadal problem z suchością pochwy? Ja najpierw tego nie połączyłam, ale trochę poczytałam i okazało się, że mój dyskomfort może być właśnie z tym związany. Kupiłam sobie globulki Vagisan, świetnie się u mnie sprawdziły. Właściwie po kilku sztukach czułam, że podrażnienia zniknęły. Ale nadal raz, dwa raz w tygodniu stosuję, profilaktycznie.
No właśnie u mnie chyba też podrażnienia spowodowane są prawdopodobnie z suchością, powiedz mi, czy potrzebuję receptę na te globulki Vagisan?
truśka88

Re: Antykoncepcja

Post autor: truśka88 »

Witam,co sądzicie o tabletkacg dzien po? Wiem,że zdania są podzielone. Jak wygląda zdobywanie takiej tabletki w paktyce? Kolezanka mowila mi o stronach dzieki ktorym wykupienie takiej tabletki staje sie mozliwe. https://onlinerecepta.pl/product/antyko ... -awaryjna/ Co sądzicie?

zakopane najnowsze wiadomości
Różycka

Re: Antykoncepcja

Post autor: Różycka »

Czasami antykoncepcja zawodzi, a w Polsce prawo ma gdzieś kobiety. Pomoc można otrzymać u Czechów, gdzie prawo jest znacznie mniej restrykcyjna i kobiety mogą legalnie przerwać ciążę do 12 tygodnia. 5 kilometrów za granicą jest zlokalizowana klinika ginekologiczna Stonava, w której można legalnie usunąć ciążę.
sśa

Re: Antykoncepcja

Post autor: sśa »

baina pisze: ↑26 mar 2021, 10:17 A ja jakos wole tabletki antykoncepcyjne :) dla mnie to nie tylko skuteczne zabezpieczenie.. odkad je biore, to nie odczuwam juz tak bardzo dolegliwosci zwiazanych z pms, a kiedys to byla jedna wielka masakra. Bole miesiaczkowe nie dawaly mi normalnie funkcjonowac
fakt, ja też mam takie wrażenie
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Antykoncepcja

Post autor: penelopa »

Bo grunt to iść do ginekologa który dobrze dobierze te tabletki. Ja też dobrze trafiłam bo biorę takie niskodawkowe, są dla mnie idealne. Trafiłam też na taką https://antykoncepcjanamiare.pl/antykon ... ec-plinta/ bardzo ciekawą rozmowę z Panią profesor gdzie mówi o różnych rodzajach tabletek antykoncepcyjnych.
ODPOWIEDZ