Optymalna temperatura w mieszkaniu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Sabrina
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 20:58

Optymalna temperatura w mieszkaniu

Post autor: Sabrina »

Cześć dziewczyny! Co sądzicie o instalacji, jaką jest klimatyzacja domowa? Z jednej strony wiem, że pomaga utrzymać we wnętrzu optymalną temperaturę, ale niektórzy mówią, że nie jest zbyt zdrowa. Jak to jest w rzeczywistości? Pytam o to, bo zastanawiam się nad montażem takiej instalacji i chciałabym usłyszeć wasze zdanie na ten temat. Dajcie znać, co myślicie.
hanuśka3

Re: Optymalna temperatura w mieszkaniu

Post autor: hanuśka3 »

Co myślicie na temat klimatyzacji w mieszkaniu? Ja coraz bardziej skłaniam się ku opcji zakupu tego urządzenia - moje mieszkanie jest usytuowane od wschodu i latem rano jest w nim bardzo gorąco. Znalazłam już namiar na https://www.klimainstal.pl/ - mają bardzo fajną ofertę zarówno jeśli chodzi o wybór produktów, jak i zakres cenowy. Korzystaliście może z ich usług? Możecie coś więcej powiedzieć o tej firmie?
Awatar użytkownika
scv
Posty: 104
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:33

Re: Optymalna temperatura w mieszkaniu

Post autor: scv »

Sabrina pisze: ↑09 gru 2020, 16:35 Cześć dziewczyny! Co sądzicie o instalacji, jaką jest? Z jednej strony wiem, że pomaga utrzymać we wnętrzu optymalną temperaturę, ale niektórzy mówią, że nie jest zbyt zdrowa. Jak to jest w rzeczywistości? Pytam o to, bo zastanawiam się nad montażem takiej instalacji i chciałabym usłyszeć wasze zdanie na ten temat. Dajcie znać, co myślicie.
Moim zdaniem tak 20-22, to odpowiednia.
ODPOWIEDZ