Zaufany dom opieki

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Tyśka
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:49

Zaufany dom opieki

Post autor: Tyśka »

Poszukuję renomowanego domu opieki dla bliskiej osoby. Zależy mi na tym, żeby była tam całodobowa opieka pielęgniarek i indywidualne podejście do każdego pacjenta. W internecie znalazłam ofertę https://www.familia.lodz.pl/ - ktoś z Was kiedyś korzystał z jej usług?
Awatar użytkownika
Emanuel
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2019, 2:01

Re: Zaufany dom opieki

Post autor: Emanuel »

Tak, akurat ktoś bliski jest w tym domu opieki i raczej jestem zadowolony. W tym centrum opieki panuje bardzo przyjazna atmosfera i widać, że personel dba o pacjentów. Zapewniają tam transport, zdrowe posiłki oraz rehabilitacje. 
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Re: Zaufany dom opieki

Post autor: Edytka291 »

a w Nowym Dworze Mazowieckim polecicie jakiś porządny dom opieki?
Awatar użytkownika
bercia900
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2020, 18:55

Re: Zaufany dom opieki

Post autor: bercia900 »

a w Warszawie ktoś coś poleca ?
Awatar użytkownika
Gejlis
Posty: 58
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:17

Re: Zaufany dom opieki

Post autor: Gejlis »

Edytka291 pisze: ↑18 maja 2020, 22:17 a w Nowym Dworze Mazowieckim polecicie jakiś porządny dom opieki?
Tak, "Dom Rodzinny". To zakład opiekuńczo-lecznicy. Seniorzy mogą tam przebywać na NFZ, jak i prywatnie. Warunki tam są super. Zresztą można to samemu sprawdzić. Personel jest odpowiednio wykształcony, doświadczony i pomocny. A to bardzo ważne.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Zaufany dom opieki

Post autor: lenka77 »

Sprawdźcie sobie domy dziennego pobytu. Nam odpowiada Dom Dziennego Pobytu „Seniorek” w Rudzie Śląskiej https://ddp-seniorek.pl/ Placówka działa w godzinach 7:30 do 17:00, także na czas naszej pracy tata jest w tym ośrodku a popołudniami wraca z nami do domu. U nas super się to sprawdza, najlepsze możliwe rozwiązanie.
ODPOWIEDZ