niedrogie meble - sklep internetowy

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
yoona
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:25

niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: yoona »

Moi drodzy czy ktoś z Was kupował w ostatnim czasie meble w internecie ? Jakie sklepy posiadacie ? Zależy mi na jakości, dobrych cenach i możliwości załatwienia wszystkiego online, bez konieczności wychodzenia z domu. Będę wdzięczna za namiary :)
Awatar użytkownika
rufka
Posty: 66
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:09

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: rufka »

hmm wiesz co w sieci takich sklepów meblowych jest całe mnóstwo i z tego co się orientuje to większość z nich oferuje opcje dostawy do domu także myślę, ze coś uda się znalezc. ja to meble ostatni raz temu kupowalam z 5 lat temu wiec nie jestem na biezaco :)
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: mira_mira »

ja polecam dom meblowy Burzyńskich :) duży wybór ( nawet bardzo ), fajne ceny, niezła jakość. No i zakupy zrobisz wygodnie z domu :)
Awatar użytkownika
yoona
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:25

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: yoona »

mira_mira pisze: ↑10 maja 2020, 19:20 ja polecam dom meblowy Burzyńskich :) duży wybór ( nawet bardzo ), fajne ceny, niezła jakość. No i zakupy zrobisz wygodnie z domu :)
o dzięki nie znam tego sklepu ale za chwile zerkne sobie co tam maja fajnego w ofercie. Ty robilas u nich zakupy?
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: mira_mira »

tak, przed swietami Bożego Narodzenia u nich kupowałam :) Ogólnie jakość bardzo dobra, ceny umiarkowane, zawsze jest też opcja zakupu na raty :) zresztą zerknij sobie na ich stronkę, tam znajdziesz wszystkie informacje https://burzynscymeble.pl/. ja od siebie jak najbardziej polecam :)
Awatar użytkownika
helerka
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:46

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: helerka »

Mi się marzy aby mój sklep odwiedzało wiecej osob i szukam skutecznej formy reklamy co sądzicie o pozycjonowaniu? Czy coś w rodzaju https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie- ... mmerce.php jest dobrym krokiem? Chcę zainwestować w rozwój i promocję ale nie za bardzo wiem z jakiej strony to ugryźć.
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 124
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: kratka »

Sklepy internetowe są doskonałym miejscem na takie zakupy. Można wybrać coś naprawdę ciekawego i oryginalnego. Mi przypadła do gustu oferta sklepu https://www.missdeco.pl/kategoria/meble , sami zobaczcie ile tam fajnych mebli. Takie to nie tylko ciekawie się prezentują, ale są praktyczne. Lubię taki właśnie styl.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 90
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:51

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: kasiunia »

W internecie można juz kupic prawie wszystko, także meble . Często tez warto rozejrzeć sę za uzywanymi meblami.W poszukiwaniu mebli antycznych przeszukałam chyba cały internet... i w końcu znalazłam.Nowy i prężny serwis ogłoszeniowy Pokato ,to coś nowego na naszym rynku, więc warto skorzystać.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: niedrogie meble

Post autor: miszka »

Tutaj https://www.sonik.elblag.pl/outlet macie namiar na outlet. Są tam bowiem wysokiej jakości meble w atrakcyjnych cenach. Niestety nie prowadzą sprzedaży online, ale myślę, że warto się tam przejechać, bo rozwiązań jest naprawdę wiele. Jakość jest niezwykle ważna i za nią czasem opłaca się zapłacić więcej.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2020, 8:12 przez miszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
energia
Posty: 311
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:51

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: energia »

Dobrze wiedzieć.
Awatar użytkownika
yoona
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:25

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: yoona »

dzięki mira_mira za informacje :) już się rozejrzałam i nawet zdążyłam złożyć zamówienie :) w przyszłym tygodniu powinno do mnie dotrzeć :) dzięki raz jeszcze za pomoc :)
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: mira_mira »

no coś Ty nie ma sprawy :) koniecznie daj znać jak tylko meble dotrą do Was :)
Awatar użytkownika
yoona
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:25

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: yoona »

hej :) miałam się odezwać jak tylko meble dotrą ale w międzyczasie wypadł mi krótki wyjazd urlopowy i jakoś wyleciało mi z głowy :) meble dotarły jakość w połowie czerwca no i co tu duzo pisać - są super. na żywo prezentują się znacznie lepiej niż w katalogu na stronie :) raz jeszcze dziękuje za polecenie tego sklepu :)
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: Hanka »

Niedrogie, a całkiem dobrej jakości szafy do pokoju znajdziecie w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/38-szafy-do-pokoju. Myślę, że naprawdę warto się tam rozejrzeć, tym bardziej, że wybór jest bardzo szeroki, więc każdy ma szanse znaleźć coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: niedrogie meble - sklep internetowy

Post autor: mira_mira »

yoona pisze: ↑02 lip 2020, 18:11 hej :) miałam się odezwać jak tylko meble dotrą ale w międzyczasie wypadł mi krótki wyjazd urlopowy i jakoś wyleciało mi z głowy :) meble dotarły jakość w połowie czerwca no i co tu duzo pisać - są super. na żywo prezentują się znacznie lepiej niż w katalogu na stronie :) raz jeszcze dziękuje za polecenie tego sklepu :)
ooo super sprawa, ciesze się, że jesteś zadowolona i że zamówione meble Ci pasują :) już wiesz gdzie szukać w przyszłości, gdybyś miała ochotę na jakąś zmianę aranżacji :)
ODPOWIEDZ