czas rodzinny.

Rozmawiamy tu o sprawach rodzinnych, małżeństwie, związkach, wychowaniu dzieci. Opowiedz o swoich radościach, problemach i wątpliwościach.
Awatar użytkownika
Emiliaa
Posty: 62
Rejestracja: 24 paź 2019, 17:20

czas rodzinny.

Post autor: Emiliaa »

Jak spędzacie czas ze swoją rodzinką, przeważnie właśnie w takie zimowe wieczorki?
Ja swoją rodzinę próbowałam przekonać do wieczornych spacerów, aczkolwiek polskie filmy na netflix wygrały :D I tu pytanie do was, jakie znacie fajne, ciekawe filmy polskie? Takie w których pokazują emocję oraz zaangażowanie. Swoją drogą jestem ciekawa, kto jest waszym ulubionym aktorem bądź aktorką, bardzo chętnie zobaczę czy mamy takie same gusta :)
Awatar użytkownika
mala9
Posty: 56
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:14

Re: czas rodzinny.

Post autor: mala9 »

Czas rodzinny przed TV skąd ja to znam :P
a tak na serio, to taki lajtowy serial Zawsze warto polecam mocno!
Idealny na wieczór, z tego co wiem nawet mają kolejny sezon tworzyć
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: czas rodzinny.

Post autor: selena »

To jak rodzinnie chcecie coś zobaczyć to polecam Rodzinkę PL z kożuchowską, wieniawą etc.
Bardzo zabawny serial, mają już kilkanaście długich sezonów zagranych.
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: czas rodzinny.

Post autor: Goodnight88 »

ogólnie czas rodzinny spędzamy na lodowisku, basenie, działce, w operze na balecie. Albo w kinie ;) A apropos Wieniawy i kina. Słyszeliście o nowym filmie Wieniawy ? w sensie ze gra w horrorze? w Lesie dziś nie zaśnie nikt :)
Awatar użytkownika
otto
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2020, 21:33

Re: czas rodzinny.

Post autor: otto »

Tak tak nawet zwiastun już wszedł. Wybieramy się z partnerem. Oboje bardzo lubimy Wieniawę na ekranie. No i lubimy horrory więc ciekawi jesteśmy jak to wyszło. Podobno sa nawet podobieństwa do naszych polskich politycznych poczynań:)
Awatar użytkownika
Try55
Posty: 55
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:52

Re: czas rodzinny.

Post autor: Try55 »

Średnio lubię horrory, ale powiem szczerze że na ten sie wybiorę ze względu na Wieniawę i Gąsiewską ;)
Awatar użytkownika
lena18
Posty: 48
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:41

Re: czas rodzinny.

Post autor: lena18 »

Try55 pisze: ↑05 mar 2020, 23:40 Średnio lubię horrory, ale powiem szczerze że na ten sie wybiorę ze względu na Wieniawę i Gąsiewską ;)
Co do Julii to po zwiastunie widzę, że bardzo się wczuwa ona w rolę. Bardzo podoba mi się to, że widać, że ten film będzie miał kilka ciekawych wątków.
Awatar użytkownika
kik
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2020, 9:41

Re: czas rodzinny.

Post autor: kik »

Gąsiewska ma mieć jakaś scenę rozbieraną:) Wątek polityczny też jakiś ma być. Wygląda na to że wiele spraw poruszą poza samą fabułą horroru.
Awatar użytkownika
inga123
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:47

Re: czas rodzinny.

Post autor: inga123 »

Czas rodzinny, jest bardzo ważny. zawsze staramy się spędzić go na 100%. Niedługo wybieramy się na polski horror, w lesie dziś nie zaśnie nikt, słyszeliście ?
Awatar użytkownika
lena18
Posty: 48
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:41

Re: czas rodzinny.

Post autor: lena18 »

kik pisze: ↑06 mar 2020, 18:58 Gąsiewska ma mieć jakaś scenę rozbieraną:) Wątek polityczny też jakiś ma być. Wygląda na to że wiele spraw poruszą poza samą fabułą horroru.
Też mnie to właśnie ciekawi np. ten wątek bliźniaków. Ciekawe ile jeszcze takich podobych nawiązań będzie.
Awatar użytkownika
Djmax
Posty: 60
Rejestracja: 05 kwie 2019, 16:01

Re: czas rodzinny.

Post autor: Djmax »

Powiem tak, trailer mnie zadziwił pozytywnie. Nie spodziewałam się w takim filmie odważnych scen. Zwiastun daje do zrozumienia, to nie będzie typowy film na zasadzie obóz, nastolatkowie i antagonista, lecz coś ciekawszego.
Awatar użytkownika
Try55
Posty: 55
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:52

Re: czas rodzinny.

Post autor: Try55 »

Mi Trailer sie bardzo podobał ;) mega spoko. zwłaszcza jesli chodzi o tych blixniaków ;) i to cos pozerające :D
Awatar użytkownika
inga123
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:47

Re: czas rodzinny.

Post autor: inga123 »

Mnie zaciekawiły wszystkie zwiastuny, czekam na 13-marca!
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 40
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:32

Re: czas rodzinny.

Post autor: zenka »

W lesie dziś nie zaśnie nikt może okazać się hitem - polski horror w doborowej obsadzie, zaskoczenie, metamorfozy i tajemnica trzymająca w napięciu do końca. Kwestie polityczne raczej są przerysowane przez obserwujących ale zobaczymy na premierze
Awatar użytkownika
kik
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2020, 9:41

Re: czas rodzinny.

Post autor: kik »

Oj tez czekam na 13-go. Jeśli chodzi o bliźniaków to pewnie będą jakieś wątki polityczne może jakieś sprawy bieżące:)
Awatar użytkownika
lena18
Posty: 48
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:41

Re: czas rodzinny.

Post autor: lena18 »

kik pisze: ↑08 mar 2020, 20:47 Oj tez czekam na 13-go. Jeśli chodzi o bliźniaków to pewnie będą jakieś wątki polityczne może jakieś sprawy bieżące:)
Trochę ciężko w takim filmie ukazać politykę, no ale zobaczymy co nam twórcy filmu przyszykują. Im fajniej wątki będą spójne tym lepiej ;P.
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: czas rodzinny.

Post autor: baina »

maz ostatnio wykupil strefe ABO na VOD i powiem wam, ze jest mnostwo fajnych filmow i seriali do ogladania :) teraz chyba dobry czas na to, ja nadrabiam to czego nie moglam obejrzec wczesniej
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 124
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29

Re: czas rodzinny.

Post autor: kratka »

Czas rodzinny staramy się spędzać w urozmaicony sposób. Teraz to wiadomo, dużo więcej czasu siłą rzeczy spędza się w domu. U nas też nadrabia się oglądanie filmów. Z dziećmi to wybieramy bajki lub kino familijne. Na wieczór albo ja albo mąż wybieramy coś dla siebie do obejrzenia. Dosłownie wczoraj na player mąż wykupił dostęp na film Zenek. Wiecie, że fajny ten film. Taki właśnie na wieczorny relaks po całym dniu.
Awatar użytkownika
korneliusz10
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2020, 14:45

Re: czas rodzinny.

Post autor: korneliusz10 »

Czasi rodzinny spędzamy oglądając seriale familijne te które emitowane były w niedzielę. Jednym z takich seriali jest "Domek na prerii". Gdzie najtaniej można zobaczyć serial informuje portal Vod1https://vod1.pl/search?query=domek+na+prerii Ponadto wspólnie gramy z gry planszowe, a nastoletniemu dziecku podrzucamy do czytania powieści choćby J. Verne.
Awatar użytkownika
marcinekPL
Posty: 7
Rejestracja: 05 cze 2020, 12:41
Kontakt:

Re: czas rodzinny.

Post autor: marcinekPL »

W wolnym czasie fajnie jest obejrzeć jakieś filmy online.
Awatar użytkownika
Kaczika
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:33

Re: czas rodzinny.

Post autor: Kaczika »

My często całą rodziną wybieramy się na przykład do teatru :) bardzo lubimy sztukę i staramy się to pielęgnować. Mamy na przykład na wrzesień zarezerwowane bilety na Trojanki http://spotkaniakultur.com/pl/node/1908 Ciekawa historia, a w spektaklu gra Pani Katarzyna Figura :)

kwiaty origami modułowe krok po kroku
Awatar użytkownika
antol
Posty: 136
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:59

Re: czas rodzinny.

Post autor: antol »

Jeśli lubicie oglądać filmy online rodzinnie, to myślę, że vod https://www.ogladaj.to/ wam się spodoba, jest to naprawdę super strona. Według mnie znajdziecie dla siebie odpowiedni filmy, z których będziecie zadowoleni i z chęcią je oglądniecie, tym bardziej w tych czasach jest bardzo ważna relacja rodzinna.
aluś

Re: czas rodzinny.

Post autor: aluś »

O czas rodzinny warto się postarać i również warto go pielęgnować. Sama mam rodzinę i wiem jakie to jest ważne. Nam pomogło wspólne oglądanie filmów. Korzystamy ze stronki vod https://www.ogladaj.to/. Fjne w niej jest to, że wszystkie filmy są za darmo i nie tracisz czasu na zbędne rejstracje.
enał

Re: czas rodzinny.

Post autor: enał »

O tak, ta stronka vod https://www.ogladaj.to/ to totalny sztos. Sama z rodziną korzystamy i jesteśmy mega zadowoleni. Wszystkie filmy są zupełnie za darmo, nie musisz sie rejsetrować. Spędzasz miły czas z rodziną i przy okazji trochę można zaoszczędzić.
wikuś

Re: czas rodzinny.

Post autor: wikuś »

Bardzo dobre filmy znajdziesz na stronce vod https://www.ogladaj.to/. Mega duży wybór wśród różnych kategorii. Wszystkie filmy są darmowe i nie potrzebujesz tracić czasu na sbędna rejestracje. Napewno każdy sobie znajdzie coś fajnego. Warto zobaczyć Polecam !!
ODPOWIEDZ