Karma dla zwierząt

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Beatka03
Posty: 124
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:00

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Beatka03 »

Karma dla psa powinna być dopasowana do jego wieku oraz aktywności fizycznej. Większe i bardziej aktywne psy potrzebują z pewnością karmy wysoko energetycznej i to w sporych ilościach. Na pewno im więcej mięsa w karmie tym lepiej. Swojemu psu zamawiam karmę przez internet, ponieważ u mnie w okolicy nie ma dobrego zoologika, a karmy z marketów są marnej jakości. A w internecie można od razu też zakupić inne potrzebne akcesoria dobrej jakości jak chociażby skuteczne obroże przeciw pasożytom (np. https://www.obroza-elektryczna.pl/antyp ... onizej-8kg). Dzięki temu nie mam problemu ze znalezieniem rzeczy, które akurat są potrzebne psiakowi.
Awatar użytkownika
Kaczika
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:33

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Kaczika »

Ja od niedawna mam swojego psiaka i testuje różne produkty dla niego bo chce jak najlepiej :) Dokupiłam mu ostatnio też SUPREME Szampon Uniwersalny od selecta htc bo jest hipoalergiczny. No i można nawet dla szczeniaczków używać
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: mira_mira »

a znacie założenia diety barfowej ? Ja na początku obawiałam się, że podawanie tylko i wyłacznie surowego mięsa to zdecydowanie za mało ale okazuje się, że nic bardziej mylnego :) Mojego psa karmie już od dłuższego czasu karmami BARF https://barf.pl/ . Duzy wybór, dobra jakość, niewygórowana cena. Nie trzeba było długo czekac na pozytywne zmiany, pies ma więcej energii i chyba powoli żegnamy się z uciążliwą do tej pory alergią pokarmową :)
Awatar użytkownika
rufka
Posty: 66
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:09

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: rufka »

mira_mira mój psiak jest na diecie barfowej od 3 miesięcy i już jestem bardzo zadowolona. Widze, że ma więcej energii, lepsze samopoczucie. Niedługo będziemy robić okresowe badania krwi i tu też spodziewam się lepszych wyników.
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: ellana7 »

dziewczyny ja też kupuje te karmy z firmy PRIMEX i szczerze polecam :) U nas największą popularnością cieszy się karma z mięsa z indyka i dziczyzny :)
Awatar użytkownika
Anira
Posty: 110
Rejestracja: 25 cze 2019, 17:43

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Anira »

Ja z reguły karmę dla mojego czworonoga zamawiam przez internet. Bardzo dobra ofertę ma sklep Animalia - to sklep zoologiczny online. U nich można znaleźc bardzo duży wybór karm suchych i mokrych różnych producentów. Przede wszystkim oferują produkty bardzo dobrej jakości dlatego warto u nich robić zakupy. Poza karmą oferują też środki pielęgnacyjne oraz akcesoria dla zwierząt.
Awatar użytkownika
han
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2019, 20:22

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: han »

Mój pies jest alergikiem i musi mieć karmę specjalistyczną. Kupuję ją u wet
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 90
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:51

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: kasiunia »

Jeśli kochacie wasze psiaki a wiem ,że kochacie to z pewnością się nimi opiekujecie.Wiąże sie to z okresowymi wizytami u weterynarza i choć generalnie psiaki za tym nie przepadają to jest dla ich dobra.Dobrze mieś swój sprawdzony sklep zoologiczny ,gdzie zaopatrujecie się w karmę i wszystkie niezbędne akcesoria dla zwierząt. Musicie też być pewni jakości karmy jaką kupujecie w waszym sklepie.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: selena »

Ja też kupuję karmę z najwyższej póki mojemu pupilowi, żeby nie miał problemów żołądkowych. Tak samo dam o jego pielęgnację. Teraz w okresie zimowym warto zaopatrzyć się w balsam do łapek i do nosków ze strony http://napsaurok.eu/ Te produkty polecił nam weterynarz i naprawdę świetnie się spisują :) Poza tym, produkt jest wydajny, więc starczy nam naprawdę na długo.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: tormund91 »

;)
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: tormund91 »

Ja jednak polecę coś znaczenie ładniejszego i tańszego i bardziej przyjaznego dla zwierząt. A nasz pies i tak bedzie zadowolony i wdzięczny. Na stronie: https://www.zwierzakowo.pl/85-legowisko-dla-kota macie ogromny wybór legowiska dla psa, różnego rodzaju kocyki czy zabawki. Sama mam zamiar złożyć zamówienie na ich stronie 😊
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: oliska »

Trzeba przyznać, że i u nas od jakiegoś czasu królują te karmy BARF ORIGINAL. Są super, każda porcja znika z miski w pare sekund :) fajny stosunek jakości do ceny.
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: audrey »

Wybór odpowiedniej karmy dla swojego zwierzaka wbrew pozorom nie jest łatwą sprawą. Ja zanim znalazłam odpowiednią testowałam ich na swoim kocie co najmniej kilka. Po jednych miał biegunki, po innych wymiotował. Dopiero po tej, którą znalazła na https://www.dlalasucha.pl/produkty/3624/raw-paleo wszystko było w porządku, więc na nich zostaliśmy. Na tej stronie kupuję dla kociaka także karmę suchą, jednak jest on zdecydowanym zwolennikiem karm mokrych :). Dla mnie najważniejsze było to, aby karma była naprawdę dobrej jakości i zapewniała wszystko co niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego i zdrowia.
Awatar użytkownika
florentynka
Posty: 104
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:05

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: florentynka »

Wybór odpowiedniej karmy niestety nie jest wcale taki prosty jak mogloby się wydawać. Pomoc znajdziesz u weterynarza lub w artykułach dostępnych na https://cowsierscipiszczy.pl/ Sama często zaglądam na ten portal odkąd mamy psa w domu. Sporo można sie z niego dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2020, 10:12

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Kitku »

Ja polecam serdecznie karmy specjalistyczne dla psa ze sklepu Animalia. Mają bardzo szeroki wybór, a do tego duuużo mokrych, wysokomięsnych puszek!
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 119
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:48

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: pukla123 »

Kitku pisze: ↑20 lut 2020, 14:28 Ja polecam serdecznie karmy specjalistyczne dla psa ze sklepu Animalia. Mają bardzo szeroki wybór, a do tego duuużo mokrych, wysokomięsnych puszek!
my zamawiamy z tej firmy https://4dogs.waw.pl To pełnowartościowe posiłki, przygotowywane z ekologicznych produktów, pod kontrolą weterynarza. Nasze psy je uwielbiają. Odkąd przeszliśmy na ten sposób zywienia, bardzo ładna sierść im się zrobila i tak jakby wybielały zęby. Polecam kazdemu zamowic takie jedzonko dla psa
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: lenka77 »

Ja w Częstochowie zaopatruję się w dobre karmy w sklepie lecznicy weterynaryjnej Vita na Kisielewskiego, https://www.lecznicavita.pl Mają tam fajny wybór dobrej jakości karm no i weterynarz zawsze najlepiej wam doradzi jaką dietę stosować u waszego zwierzaka.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: suzy »

Ja karmę dla psa kupuję w sklepach zoologicznych online. Bardzo polecam np. Tukan24, bo jednak widać różnicę cenową w porównaniu do stacjonarnych sklepow zoologicznych. A, że robię zawsze większy zapas Royal Caninu, to bardziej się to opłaca ;)
Awatar użytkownika
Snoopy
Posty: 71
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:00

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Snoopy »

Najczęściej właśnie odwiedzamy Sklep zoologiczny , żeby kupić naszym pupilom porządną karmę. No i często oczywiście dodatki, ale o tym to raczej rzadko się mówi. Chodzi mi to, że decydujemy się na przykład na przekąski, albo nowe, wygodne legowisko. Sama mam słabość do wyposażenia dla zwierząt, dlatego u nas w domu mąż sprawdza, co trzeba kupić i kupuje właśnie.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: devi992 »

Ja wybieram karmy Petvita, ponieważ jest to jedna z firm, która znana jest z wyjątkowej jakości produktów: zdrowych, doskonale zbilansowanych i przygotowanych. Mój pies również bardzo lubi karmę od nich i jestem wręcz przekonana, że nikt nie przejdzie obojętnie obok niej. Różnych wariantów i smaków tej karmy możecie szukać na stronie https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Karmy- ... ricerange= Cena jest adekwatna do jakości karmy.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Hanka »

Ja od jakiegoś czasu karmę dla mojego pupila zamawiam w internetowym sklepie zoologicznym https://babuzoo.pl/. Zauważyłam, że mają tam całkiem niskie, konkurencyjne ceny. Asortyment również jest bardzo ciekawy, można znaleźć karmy takich producentów jak Acana, Chappi, Pedigree, Royal Canin i wiele innych ;) Jestem przekonana, że znajdziecie coś dla Waszego pupila ;)
tidalą

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: tidalą »

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat http://vet-point.waw.pl/

nowenna jana pawła ii
rybciaś4

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: rybciaś4 »

Bardzo chce wam polecić sklep który niedawno odnalazlam jest to strona Karma dla psów Zapewnij prawidłowe odżywianie i rozwój swojego zwierzaka dzięki produktom z tego sklepu, polecam dlatego że można tam znaleźć nie tylko jedzenie a także ubranka i kojce.
Kopreć

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Kopreć »

Zgodzę się z tym, że właśnie dobra karma jest dostępna w specjalistycznych sklepach online na przykład. Ja tu zdecydowanie mogę polecić kontakt z https://superkarma.com.pl/. Mogą zaproponować to, co dla pieska będzie najlepsze, biorąc pod uwagę rasę, wagę, zdrowie. Wybór jest dość spory
Leśka

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Leśka »

Jeśli chodzi o sprawdzone karmy, to ja akurat od długiego czasu zamawiam u nich https://zoopaka.pl/koty/karma/ . Mam pewność, że towar jest pierwszej jakości, a poza tym jest wybór karm dla zwierząt, które cierpią na różnego rodzaju alergie. Dużym atutem są także często promocje i szybka dostawa zamówienia.
Aśka

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Aśka »

Jeśli ktoś już faktycznie decyduje się na zwierzaka to uważam, ze powinien zapewnić mu odpowiednie warunki. Sama mam psiaka i jeśli chodzi o karmę, to zamawiam dla niego szwedzką Bozite. Ma dobry skład a co najważniejsze, widać, że psiakowi smakuje i dobrze na niego wpływa.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: tidala »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://karmawataha.pl/pl/c/Karma-Mokra/88
Zosieńka

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Zosieńka »

Aśka pisze: ↑28 kwie 2021, 16:42 Jeśli ktoś już faktycznie decyduje się na zwierzaka to uważam, ze powinien zapewnić mu odpowiednie warunki. Sama mam psiaka i jeśli chodzi o karmę, to zamawiam dla niego szwedzką Bozite. Ma dobry skład a co najważniejsze, widać, że psiakowi smakuje i dobrze na niego wpływa.
Co prawda to prawda! Dla swojego pieska też zamawiam Bozite:) Wczesniej próbowaliśmy z innymi karmami ale nie chciał ich jeść. Bozite za to wcina, że aż miło popatrzeć;)
igła00

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: igła00 »

Karma powinna być odpowiednio dobrana dla danego zwierzaka. Trzeba brać pod uwagę skład, to podstawa. Z resztą jak wybierzecie się do dobrego sklepu zoologicznego to nie sądzę żeby był problem z wyborem. W sklepie maxi zoo promocje są zawsze ciekawe, warto moim zdaniem tam zaglądać. To też bardzo dobrze zaopatrzony sklep moim zdaniem.
Kaśka

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Kaśka »

U nas był ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniej karmy. Trochę ich przetestowaliśmy zanim psiak znalazł coś co mu pasuje. Teraz zamawiam dla niego Bozite. Widać, że ta karmu mu smakuje bo zawsze wszystko zjada, nie po niej żadnych problemów zdrowotnych- jest silny, energoczny i chętny do zabawy a to najwazniejsze.
wiki

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: wiki »

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ja od samego początku kupuję karmy Bozita , należy do grupy produktów premium i super premium , w ofercie są produkty bezzbożowe, bezpszeniczne , karmy nie zawierają antybiotyków, GMO, soi, cukru, sztucznych dodatków czy tez barwników . w ofercie mają szeroki wybór smaków . :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Iśka

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Iśka »

Kaśka pisze: ↑26 paź 2021, 12:03 U nas był ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniej karmy. Trochę ich przetestowaliśmy zanim psiak znalazł coś co mu pasuje. Teraz zamawiam dla niego Bozite. Widać, że ta karmu mu smakuje bo zawsze wszystko zjada, nie po niej żadnych problemów zdrowotnych- jest silny, energoczny i chętny do zabawy a to najwazniejsze.
Mój psiak z kolei od samego początku chowany jest na Bozicie. Zamawiam sobie przez internet bo tak wychodzi mnie najkorzystniej cenowo a i jest wygodniej bo dostawa jest pod same drzwi. Zawsze musze mieć zrobiony zapas bo psiak nie chce jeść nic innego:)
Miśka

Re: Karma dla zwierząt

Post autor: Miśka »

Karma dla psa to temat rzeka. Każdy poleca co innego. Każdy karmi czym innym zależy to od jego świadomości i zasobności portfela. Mnie rozbraja to ze niektóre supermarketowe karmy są relatywnie drogie a skład byle jaki. Ale dobra reklama pociągnie wszystko.. I ciągnie im sprzedaż bo marki są znane z telewizji.
Ja kupuję swojemu wysokomięsną karmę Empire, je jej niedużo bo mięso syci i nie rozpycha żołądka. Nie powdouje też otyłości, a energię daje do hasania
ODPOWIEDZ