Profesjonalne zdjęcia rodzinne do domu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Marynaa
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:08

Profesjonalne zdjęcia rodzinne do domu

Post autor: Marynaa »

Czy taka fotografia poznań do dobre rozwiązanie? Jak oglądam ich ofertę cenową to jest bardzo korzystna. Korzystaliście kiedykolwiek z tej usługi?
Prawdziwy wróg nigdy cię nie opuści.
Awatar użytkownika
logos
Posty: 41
Rejestracja: 07 lis 2019, 12:10

Re: Profesjonalne zdjęcia rodzinne do domu

Post autor: logos »

Dziś to samodzielnie można takie zdjęcia robić. Jak? Telefony w końcu mają porządne aparaty, prawda? A w sieci są tak zwane presety, które pozwalają na poprawianie zdjęć. Instafota ma na przykład kilka do zaoferowania. Z nich korzystają nawet gwiazdy, z Instagrama na przykład.
Awatar użytkownika
susana
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:15

Re: Profesjonalne zdjęcia rodzinne do domu

Post autor: susana »

Ja dzisiaj trafiłam na kalendarz z własnymi zdjęciami i zastanawiam sie nad zamówieniem takiego kalendarza na nowy rok. Co o tym sądzicie? Zazwyczaj kupuję duży kalendarz do kuchni i pomyślałam, że na 2020 rok zamiast kupować byle jaki kalendarz wybiorę taki z naszymi zdjęciami.
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Profesjonalne zdjęcia rodzinne do domu

Post autor: ula24 »

Pewnie, że samodzielnie można wykonać bardzo fajne zdjęcia. Nawet telefonem komórkowym. I wcale nie trzeba potem ich wywoływać żeby oglądać, tanie ramki cyfrowe na ceneo.pl możecie znaleźć i szczerze to polecam w taki sposób właśnie przechowywać i przeglądać wasze zdjęcia. Można spokojnie setki takich na ramce mieć, do tego ustawić ją i jak normalną ramkę wykorzystywać, postawioną na komodzie. I ceny naprawdę jak za tyle funkcji i możliwości bardzo atrakcyjne.
Awatar użytkownika
kleo
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:41

Re: Profesjonalne zdjęcia rodzinne do domu

Post autor: kleo »

ula24 pisze: ↑12 sty 2020, 19:10 Pewnie, że samodzielnie można wykonać bardzo fajne zdjęcia.
Prawda? Wystarczy mieć porządny sprzęt fotograficzny i można robić przepiękne zdjęcia swojej rodzinie. Ja wprawdzie dostałam taki profesjonalny aparat od męża na urodziny. Teraz zamierzam zapisać się na jakiś kurs doszkalający, żeby nauczyć się czegoś nowego. Kto wie, może założę kiedyś swoje własne studio fotograficzne.
Awatar użytkownika
Meduza
Posty: 26
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:34

Re: Profesjonalne zdjęcia rodzinne do domu

Post autor: Meduza »

Już mnie krewni nie raz prosili o to abym zrobiła jakieś ładne wspólne zdjecia. Niestety nie znam się aż tak bardzo na obróbce zdjęć, która przydałaby się w tym momencie. Siostra mi podpowiedziała, że jest taki specjalny kurs Adobe Lightroom https://light-guides.pl/warsztaty-adobe-lightroom/ , dzięki któremu rozszerzyłabym swoją wiedzę. To całkiem dobry pomysł i chyba zdecyduję się na niego zapisać. Nauczę się lepiej konwertować zdjęcia i pracować z kolorami.
ODPOWIEDZ