Najzdrowsza kawka

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
Czarnuszka
Posty: 51
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:38

Najzdrowsza kawka

Post autor: Czarnuszka »

Szukasz zdrowej kawy o wyjątkowym smaku? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z kawami ze sklepu upcafe.pl. Bardzo gorąco polecam ten sklep internetowy. Kupiłam tam kawę o aromacie mlecznej czekolady i muszę przyznać, że jest naprawdę wyjątkowa.
Awatar użytkownika
Parmina
Posty: 94
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:06

Re: Najzdrowsza kawka

Post autor: Parmina »

dla mnie i tak najlepsza arabica
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

Re: Najzdrowsza kawka

Post autor: ajfonka »

jak dla mnie fajnym rozwiazaniem jest ta kawa w kapsułkach - ja pije bezkofeinowa, maz espresso, a dzieciaki gustuja w latte :) przynajmniej kazdy ma to co lubi
Awatar użytkownika
kleo
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:41

Re: Najzdrowsza kawka

Post autor: kleo »

Raz się skusiłam na kawę o smaku czekoladowym, ale niezbyt mi smakuje. Natomiast ekspres z kapsułkami mamy w pracy. Jak piję kawę w domu, to musi być świeżo mielona. Mam wtedy więcej czasu, więc mogę sobie pozwolić na dłuższe przygotowanie kawki. Mam kilka kaw ziarnistych w domu, ale moje ulubione to kimbo. Możecie je znaleźć w sklepie internetowym http://www.kaweo.pl/pl/c/Kawy-Ziarniste/2. Teraz wszyscy mają o wiele więcej czasu. Polecam wam spróbować napić się takiej aromatycznej kawy.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Najzdrowsza kawka

Post autor: Juleczka »

Najlepsza kawka jest z ekspresu :) akurat ja przyrzadzam sobie taka profesjonalna kawke w domu z ekspresu i smakuje cudownie :) Zakupy online to swietna sprawa. Swoją drogą ja zuwazylam sporą różnicę w smaku kawy kiedy zmieniłam ekspres. Najwyrażniej jakość takiego sprzetu tez ma tutaj znaczenie. Swój model zakupilam przez internet bo zauwazylam ze mozna kupic taki sam porzadny model jak ze sklepu stacjonarnego - ale znacznie taniej i moim zdaniem wygodniej. Tak samo naprawa ekspresów widzę ,że nie jest jakoś kosztowna

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ