Herbata na odchudzanie?

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
wlodzimiera63
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2021, 5:50

Herbata na odchudzanie?

Post autor: wlodzimiera63 »

Hej forumowicze. Testowaliście może popularne herbatki na odchudzanie? Czy wam też wydaje się, że one tak naprawdę nie działają? Przeczytałam natomiast, że zielona herbata matcha ma właściwości przyspieszające metabolizm i w to jestem w stanie uwierzyć. Macie coś do powiedzenia na ten temat?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Herbata na odchudzanie?

Post autor: Hanka »

A skoro już o herbatach mowa, to czy wiecie, że na rynku jest również dostępna herbata niebieska? Napar ma wyjątkowo ładny, niebieski kolor po przygotowaniu. Takie zabarwienie powstaje dzięki kwiatom Klitorii Ternateńskiej. Podobno herbata ta zawiera spore ilości flawonoidów, fitosteroli, terpenoidów oraz laktonów, więc na pewno dla tych składników warto ją pić ;) Samo zdrowie. A czy ktoś z Was zetknął się już wcześniej z niebieską herbatą? I jak Wam smakowała?
zepq
Posty: 189
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:31

Re: Herbata na odchudzanie?

Post autor: zepq »

Są różne wspomagacze jeśli chodzi o odchudzanie, z tego co pamiętam, to mój znajomy stosował sterydy https://esterydy.pl/methandienone/ i bardzo mu pomogły. Pamiętajcie jednak o ich odpowiednim stosowaniu. Według mnie wszystko jest dla ludzi, jednak trzeba to robić z głową.
ODPOWIEDZ