Dobry ginekolog Wrocław

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Kaśśka

Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: Kaśśka »

Cześć dziewczyny. Czy mogłybyście napisać kilka słów o ginekologu Macieju Zalewskim http://maciejzalewski.pl/artykul/zapale ... -ginekolog? Czy to dobry lekarz? Podejrzewam u siebie zapalenie przydatków leczenie wrocław - tutaj mieszkam od kilku tygodni i nie znam lekarzy. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Małgosia

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: Małgosia »

Ja długo szukałam dobrego ginekologa we Wrocławiu, aż koleżanka poleciła mi przychodnię http://nagrobli.com/ginekologiczno-poloznicza.php . Mają nowoczesny sprzęt diagnostyczny i miły personel. Dzięki pani doktor skończyły się moje problemy z bolesnymi miesiączkami.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: Hanka »

A z jakimi sprawami najczęściej wybieracie się do ginekologa? Czy ktoś z Was ma problem z nawracającymi infekcjami, takimi jak na przykład zapalenie grzybiczo bakteryjne pochwy? Czy jest jakiś sposób na to, aby wyleczyć to raz a porządnie?
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: penelopa »

Hanka pisze: ↑07 sty 2021, 12:22 A z jakimi sprawami najczęściej wybieracie się do ginekologa?
Jeśli o mnie chodzi to w tej chwili najczęściej chodzę do ginekologa po recepty na tabletki vines, wcześniej miałam różne dolegliwości ale dzięki dodatkowym zaletom tabletek które tu https://pulsmedycyny.pl/antykoncepcja-t ... lek-940764 opisano po prostu się tych dolegliwości pozbyłam :)
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: aktywna »

Hanka pisze: ↑07 sty 2021, 12:22 A z jakimi sprawami najczęściej wybieracie się do ginekologa? Czy ktoś z Was ma problem z nawracającymi infekcjami,
Tak, miałam nawracające infekcje, okazało się że to wona zakażenia hpv, ale po kuracji papilocare wszystko się uspokoiło, robiłam nawet cytologię i wyszła idealnie
aśka

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: aśka »

Cóż, jeżeli chodzi o ginekologa, to moge powiedzieć tylko tyle, ze czasami braknie mi tabletek, a do gina chodzę raz w miesiacu :) Dlatego najlepiej to jak dostane zawsze erecepte na antykoncepcja online https://jpmedica.com przynajmniej ta erecepta jest do godzinki . .
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: greska21 »

Na bardzo dobrego ginekologa trafiłam z polecenia. Moja koleżanka chodzi do tej pani, dlatego jej opinia była dla mnie wiarygodna. Pierwszym razem jak byłam, to zależało mi na tym żeby się dokładnie przebadać. Na szczęście wszystko było ze mną w porządku. Teraz chodzę regularnie, tym bardziej że mam dobraną belarę czyli antykoncepcję. Tu moja pani ginekolog też trafiła z tabletkami.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: wariatka »

Wydaje mi się, że w każdym mieście można znaleźć naprawdę dobrego ginekologa. Ja mieszkam nad morzem i tutaj jestem bardzo zadowolona ze swojej pani ginekolog. Ostatnio zgłosiłam się do niej z problem jaki mnie dopadł, a była to suchość w pochwie. Zbadała mnie i zaleciła stosowanie żelu intymnego feminum. Fajny środek, bo nie ma zapachu i nie brudzi bielizny.
kaśka

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: kaśka »

Na szczęście ja nie musiałam jechać do Wrocławia żeby znaleźć dobrego lekarza który zna się na endometriozie. Takich lekarzy można znaleźć w szpitalu Medicover. Zajmują się oni również wykonywaniem wielogodzinnych skomplikowanych zabiegów endometriozy głęboko naciekającej
ewelinawójcik

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: ewelinawójcik »

Ja od dłuższego czasu miewałam bóle podbrzusza dość charakterystyczne, jak dla jajników. Poszłam więc do ginekologa i okazało się, że mam problem z jelitami i to właśnie z nich wynika ten ból. Zaczełam zatem leczenie i bardziej świadomą dietę. Za kilka dni wyjeżdżam za granicę do pracy więc cieszę się, że udało się znaleźć przyczynę bólu przed wyjazdem. Inaczej taka podróż poprzez bus Anglia mogłaby być nie do zniesienia.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: biasza »

Też szukam dla siebie dobrego ginekologa, mam problemy z miesiączkami, z usg na jakim kiedyś byłam wynikało, że to może być zespół policystycznych jajników, na tej stronie czytałam o tej chorobie https://baza-lekow.com.pl/zespol-policy ... -leczenie/ . Chciałabym mieć dzieci dlatego bardzo mi zależy na odpowiedniej opiece, a czytam że nie tylko leki się stosuje, ważny jest jeszcze tryb życia, dieta.
gośka

Re: Dobry ginekolog Wrocław

Post autor: gośka »

ewelinawójcik pisze: ↑10 cze 2021, 10:57 Ja od dłuższego czasu miewałam bóle podbrzusza dość charakterystyczne, jak dla jajników. Poszłam więc do ginekologa i okazało się, że mam problem z jelitami i to właśnie z nich wynika ten ból.
Tak, to dobrze że tak trafiłaś, ja też na swoją dr nie narzekam, też mam od niej bardzo trafioną dla mnie antykoncepcję bo tabletki vines od dawna biorę i mogę je tylko chwalić
ODPOWIEDZ