kosmetyki apteczne

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
kokossisi
Posty: 48
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:43

kosmetyki apteczne

Post autor: kokossisi »

Korzystaliście kiedyś z tego rodzaju kosmetyków? Jak z ich dostępnością w aptekach? czy każda apteka takie recepty realizuje?
Awatar użytkownika
magusia
Posty: 106
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:31

Re: kosmetyki apteczne

Post autor: magusia »

Chyba nie każda. Do tego jest potrzebne odpowiednie zaplecze, chyba nie wszystkie apteki to mają. W doz nigdy nie miałam problemów z takimi lekami robionymi na receptę, więc może tam zapytaj?
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: kosmetyki apteczne

Post autor: Juleczka »

Ja z kolei bardzo cenię sobie kosmetyki naturalne - ich dzialanie jest dla mnie zbawcze - mam bardzo cienkie i delikatne wlosy wiec nie mogę np stosować takich drogeryjnych farb. Nie dość ze przesuszają i obciążają włosy to potem mam po nich jakieś takie uczulenia... przymierzam się więc do takiej farby na bazie naturalnych skladników https://naturalnefarby.pl/produkty/odci ... flex,13703 ta wydaje się całkiem interesującą propozycją. Mają ładne odcienie blondu a także przyjazny skład.
Awatar użytkownika
kokossisi
Posty: 48
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:43

Re: kosmetyki apteczne

Post autor: kokossisi »

magusia pisze: ↑30 mar 2020, 12:31 Chyba nie każda. Do tego jest potrzebne odpowiednie zaplecze, chyba nie wszystkie apteki to mają. W doz nigdy nie miałam problemów z takimi lekami robionymi na receptę, więc może tam zapytaj?
super dziękuję za podpowiedź, właśnie w DOZ zrealizowałam receptę, poszło szybko i zapłaciłam niedużo, te leki robione są tanie
Awatar użytkownika
Radzka87
Posty: 30
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:42

Re: kosmetyki apteczne

Post autor: Radzka87 »

z aptecznych (gotowych) lubię stosować kosmetyki vichy
Awatar użytkownika
magusia
Posty: 106
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:31

Re: kosmetyki apteczne

Post autor: magusia »

kokossisi pisze: ↑07 kwie 2020, 21:51
magusia pisze: ↑30 mar 2020, 12:31 Chyba nie każda. Do tego jest potrzebne odpowiednie zaplecze, chyba nie wszystkie apteki to mają. W doz nigdy nie miałam problemów z takimi lekami robionymi na receptę, więc może tam zapytaj?
super dziękuję za podpowiedź, właśnie w DOZ zrealizowałam receptę, poszło szybko i zapłaciłam niedużo, te leki robione są tanie
Dokładnie, tutaj piszą też na temat cen: https://www.doz.pl/czytelnia/a12350-Lek ... h_wiedziec
ODPOWIEDZ