Reskin II - oczyszczanie wodorowe

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Reskin II - oczyszczanie wodorowe

Post autor: MilenaD43 »

Cześć!
Chciałabym zapytać Was, czy korzystacie z urządzenia Reskin II w swoich salonach kosmetycznych? Jeśli tak, to czy jesteście zadowoleni z wyboru i przede wszystkim, czy Wasze klientki są zadowolone.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Reskin II - oczyszczanie wodorowe

Post autor: WolciaK »

Akurat jeśli chodzi o oczyszczanie wodorowe to koniecznie zwróćcie uwagę na Reskin II https://ifapro.pl/reskin-ii/ gdzie znajdziecie dokładne informacje na temat urządzenia i nie tylko. My postawiliśmy na to urządzenie ze względu na konkurencyjną cenę i szereg dodatkowych funkcjonalności m.in bipolarną falę radiową typu roll-on, peeling kawitacyjny, terapię ultradźwiękową oraz terapię zimnem.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Reskin II - oczyszczanie wodorowe

Post autor: Dominiczka »

Mi pozostaje już tylko się zgodzić z opinią poprzedniczki odnośnie Reskin II. Dobre wykonanie, szereg funkcji i jednocześnie dużo tańszy zamiennik względem markowych rozwiązań. Nie ma co przepłacać, bo na jakości na pewno nie stracicie w jego przypadku ;)
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Reskin II - oczyszczanie wodorowe

Post autor: PaulinaaMM32 »

Dobrze wiedzieć, z chęcią sie zapoznam z ofertą i może skorzystamy jeżeli klientki wyrażą wcześniej zainteresowanie.
Awatar użytkownika
kratka
Posty: 124
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:29

Re: Reskin II - oczyszczanie wodorowe

Post autor: kratka »

Chciałabym taki profesjonalny zabieg zrobić, nie miałam nigdy.

łuki sklep internetowy
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Reskin II - oczyszczanie wodorowe

Post autor: greska21 »

Jeśli skóra będzie odpowiednio oczyszczona, to potem inne zabiegi będą skuteczniejsze. Również kosmetyki będą lepiej oddziaływać na taką skórę. Ja zastanawiam się nad peelingiem węglowym https://qcl.pl/zabiegi/peeling/weglowy . Efekty są już widoczne po jednym takim zabiegu nawet. Doskonale oczyszcza skórę, reguluje wydzielanie sebum, zwęża pory i zmniejsza stany zapalne. Można też taki zabieg stosować na dekolt czy plecy. To zabieg bardzo popularny z tego co słyszałam.
ODPOWIEDZ