Apteka internetowa

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Apteka internetowa

Post autor: tormund91 »

Cześć

Kupujecie lekarstwa w aptekach internetowych? Ja teraz zrezygnowałam z aptek stacjonarnych i zaczęłam kupować w aptekach internetowych. Moją ulubioną apteką jest : https://www.apteka-leki.pl/ w zakładce promocje zawsze znajdę jakieś ciekawe okazje. Przez Internet zdecydowanie wygodniej jest porównać cenny w innych aptekach oraz nie muszę wychodzić z domu, co jest bardzo dobre na przykład, gdy jestem chora i lekarz kazał leżeć w łóżku.
Awatar użytkownika
cars
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:49

Re: Apteka internetowa

Post autor: cars »

Oczywiście, że robię zakupy również w aptece internetowej. Jest to bardzo szybki i dość łatwy sposób na kupowanie leków dostępnych bez recepty. Kilka dni temu szukałam jakiegoś dobrego leku na oparzenia i znalazłam octenisept w sprayu na oparzenia Nawet nie sądziłam, że octenisept jest dostępny także w formie sprayu. Także czasami warto jest poszukać czegoś w takiej aptece internetowej
ODPOWIEDZ