ensoel.pl opinie

Dobre rady o zdrowiu i samopoczuciu - opisujemy sposoby domowego leczenia, jak i apteczne preparaty. Polecamy produkty, jak i ostrzegamy przed niedobrymi suplementami. Żyj zdrowo! Dołącz do nas
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

ensoel.pl opinie

Post autor: PaulinaaMM32 »

Witam
Czy korzystałyście może ze sprzętów oraz szkoleń firmy ensoel.pl jeśli tak, to jakie macie opinie na ich temat? Warto pójść w tym kierunku, ponieważ słyszałam trochę na ich temat i dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy które przemawiają za tym wyborem. Liczę, że znajdę tutaj podpowiedź, która trochę rozjaśni mi temat :)
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: PaulinaaMM32 »

:)
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: WolciaK »

Korzystałam i nadal korzystam :) Są to na pewno profesjonaliści w swoim fachu, ponieważ oprócz zapewnienia najwyższej jakości sprzętów (o czym można się przekonać bezpośrednio na https://www.ensoel.pl/) to dodatkowo szkolą lekarzy i przyszłych specjalistów. Warto poświęcić trochę czasu na swój rozwój, za co podziękuję Wam pacjenci i na pewno odpowiednio wynagrodzą.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: MilenaD43 »

Korzystam i mogę podzielić pozytywną wypowiedź poprzedniczki na temat Ensoel to najwyższa jakość elektroniki dla zdrowia oraz rzetelne podejście podczas szkoleń. Współpraca z takimi specjalistami to czysta przyjemność!
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Dominiczka »

Byłam zarówno na szkoleniach podstawowych i dodatkowych które przygotowały mnie do egzaminu w MEN. Wszystko udało się ładnie zaliczyć i otrzymać potwierdzenie. Warto się rozwijać i stawiać na specjalistów takich jak ma https://www.ensoel.pl/ którzy mogą nam znacząco pomóc i ułatwić drogę ;)
Awatar użytkownika
Oliwka009
Posty: 33
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:35

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Oliwka009 »

Przyznam, że mnie zaciekawiliście szczególnie że już kilka opinii na temat ensoel słyszałam i chyba trzeba będzie zacząć się rozwijać z ich wsparciem.
Awatar użytkownika
PaulinaaMM
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:57

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: PaulinaaMM »

Ensoel https://www.ensoel.pl/ to przede wszystkim elektronika dla zdrowia z najwyższej półki o wysokiej dokładności działania. Diagnozują problemy sprawdzoną i skuteczną metodą Volla i Vega-test. Dzięki czemu dolegliwość jest znajdywana w ponad 95% przypadków!
Awatar użytkownika
MarelnaKos
Posty: 12
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:05

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: MarelnaKos »

W marcu będzie kilka szkoleń od Ensoel, ja zdecydowałam się uczestniczyć kolejny raz. Teraz w 28-29 z układu nerwowego, terapie falami mózgowymi i obsługi urządzeń BRT Assistant. Mam nadzieję, że będzie jak zwykle profesjonalnie i z ogromną dawką konkretnej wiedzy :)
Awatar użytkownika
EwelinaSol
Posty: 12
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:08

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: EwelinaSol »

A jak ktoś chce po prostu skorzystać z ich usług to możecie zajrzeć tutaj https://www.ensoel.pl/gabinet-medycyny-naturalnej poniewaz mają swój gabinet medycyny naturalnej i mogą pomóc Wam w problemach z kręgosłupem, krążeniem, nadwagą i wieloma innymi komplikacjami w stanie naszego zdrowia.
Awatar użytkownika
AlicjaSzym
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:13

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: AlicjaSzym »

Wiedzę można jednocześnie zgłębiać czytając książki jakie wydają i skutecznie popularyzują naturalną medycynę w naszym kraju, kiedy jednak klasyczna nie jest w stanie sobie poradzić z niektórymi przypadkami.
Awatar użytkownika
ImmaK
Posty: 15
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:16

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: ImmaK »

Nie ma chyba lepszych specjalistów z zakresu medycyny naturalnej. Specjalne urządzenia, wsparcie szkoleniowe i jednocześnie sporo dobrych książek o wszystkim można dowiedzieć się na stronie https://www.ensoel.pl/ i przekonać się, że czasami niestandardowe rozwiązania mogą przynosić jeszcze lepsze efekty.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: sofia32 »

Jeżeli chodzi o moją opinię o firmie Ensoel, to zdecydowanie ich polecam. Ich sprzęt elektropunktury są skuteczne. Pomagają w wielu schorzeniach, co na pewno ucieszy każdego chorego. Poza tym organizują również szkolenia, więc ich wiedza w temacie jest ogromna.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: milena »

Skoro już mowa o szkoleniach, to polecam się na takie wybrać. Na http://ensoel.pl/ poczytałam o tym i sama chętnie się zapisałam, bo to moja dziedzina. Można wiele z takich spotkań wynieść, więc jeśli ktoś chce się dokształcić, to warto.
Awatar użytkownika
Kajka83
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:00

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Kajka83 »

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Firma Ensoel ma najwyższej jakości sprzęt elektroniczny. Poza tym ich szkolenia są profesjonalne, dlatego przyciągają całe rzesze przyszłych lekarzy czy innych osób związanych z medycyną. Warto skorzystać z ich propozycji.
Awatar użytkownika
Olanka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:57

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Olanka »

Dołączam swoją pochlebną opinię o http://ensoel.pl/. Polecam szczególnie ich szkolenia, bo są merytoryczne i można wiele ciekawych rzeczy się dowiedzieć. Ich sprzęty też są dobrze wykonane, jest wysoka jakość. Dlatego warto polecać tę firmę.
Awatar użytkownika
Lejla
Posty: 23
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:49

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Lejla »

Jeśli ktoś interesuje się ogólnie medycyną, to polecam szkolenia od Ensoel. Można z nich dużo wynieść. Wykłady są merytoryczne, a wykładowcy posiadają ogromną wiedzę. Taki kurs przyda się na pewno lekarzom i pielęgniarkom, żeby ciągle pogłębiać wiedzę w dziedzinie medycyny.
Awatar użytkownika
Melike
Posty: 19
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:02

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Melike »

Firma http://ensoel.pl/ ma w ofercie nie tylko specjalistyczne kursy, ale też urządzenia do elektropunktury, które są bardzo skuteczne. Czytałam też wiele pozytywnych opinii o kursach. Myślę, że dziedzina ta będzie się prężnie rozwijała, więc warto już teraz zainwestować w kursy.
Awatar użytkownika
Wiśnia
Posty: 5
Rejestracja: 02 sty 2020, 12:50

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Wiśnia »

Osobiście nie korzystałam z urządzeń od Ensoel, ale słyszałam wiele pozytywów o nich. Firma od kilku lat zajmuje się medycyną i elektropunkturą, więc mają duże doświadczenie. Poza tym organizują też szkolenia, co świadczy o tym, że mają świetnych fachowców.
Awatar użytkownika
Romina
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:11

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Romina »

Mój kolega miał okazję brać udział w szkoleniu organizowanym przez http://ensoel.pl/ i bardzo ich chwalił. Mówił, że dużo z nich wyniósł, materiałów też było sporo, a wykładowcy mają dużą wiedzę. Jeśli ktoś się interesuje tematem elektropunktury i wiąże z tym przyszłość, to powinien się zapisać na kurs.
Awatar użytkownika
Tulia
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2019, 2:43

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Tulia »

Myślę, że elektropunktura to przyszłość w medycynie, dlatego warto się w tym kierunku kształcić. Akurat firma Ensoel ma doświadczenie w tej kwestii, więc szkolenia od nich też są dobre. Można dużo z nich wyciągnąć, dlatego jeżeli wiążecie z tym przyszłość, to warto się zapisać na kurs.
Awatar użytkownika
Wioletta
Posty: 3
Rejestracja: 10 mar 2020, 11:11

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Wioletta »

Wiele osób chwali https://ensoel.pl/, bo mają bardzo dobre kursy i sprzęt. Zajmują się dosyć nieznaną dziedziną medycyny, dlatego, jeśli ktoś się tym interesuje, to powinien się zapisać. Można na tym na pewno sporo zarobić, bo na elektropunkturze, mam wrażenie, że niezbyt dużo osób się zna.
Awatar użytkownika
cyryl-78
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:56

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: cyryl-78 »

Ensoel Electronics to polski producent urządzeń do analizy elektropunkturowej, urządzenia są skuteczne, trwałe, starannie zaprojektowane i przemyślane.
Awatar użytkownika
arleta-85
Posty: 12
Rejestracja: 14 gru 2019, 8:41

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: arleta-85 »

Szkolenia Ensoel.pl umożliwiają zdobycie tytułu zawodowego akupunkturzysty - są zgodne z zasadami egzaminów MEN. Szkolenia są prowadzone na różnych poziomach. Polecam.
Awatar użytkownika
Aleksa87
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2019, 8:23

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Aleksa87 »

Korzystam w gabinecie z urządzeń Enso Electronics (Sweepera, Amscan EVB) i jestem bardzo zadowolona, urządzenia spełniają moje oczekiwania, pomagają mi skutecznie leczyć pacjentów.
Awatar użytkownika
Dyzma
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2019, 16:14

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Dyzma »

Bardzo dobry producent urządzeń, organizator szkoleń z zakresu medycyny naturalnej. Z całego serca polecam ensoel.pl
Awatar użytkownika
Iga-86
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2019, 2:46

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Iga-86 »

Enso Electronics to firma znana wszystkim naturopatom! Produkują wspaniały sprzęt, który jest niezwykle pomocny w codziennej praktyce. Dzięki takim urządzeniom możemy leczyć zgłaszających się do nas pacjentów.
Awatar użytkownika
Karyna70
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2020, 6:19

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Karyna70 »

Polecam szkolenia firmy Enso, podczas szkoleń dzielą się ogromem wiedzy, doświadczeniami, szkolenia to idealna przestrzeń na rozmowy o przypadkach w praktyce medycznej.
Awatar użytkownika
Teofil-98
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2020, 0:06

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Teofil-98 »

Bardzo dobra organizacja szkoleń, wszyscy są poinformowani, szkolenia rozpoczynają się o określonej godzinie, jest przestrzeń na rozmowy, na zdobywanie wiedzy, na przyglądanie się schematom działania. Polecam.
Awatar użytkownika
Minerwa_99
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 16:01

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Minerwa_99 »

A ja polecę wspaniałe urządzenie Biovet, które pomaga mojemu starzejącemu się kotu w utrzymaniu dobrej formy. Kot czuł się coraz gorzej, miał problemy ze stawami, był ospały. Odkąd stosujemy terapię Biovetem kot jest jak nowo narodzony.
Awatar użytkownika
emanuel_73
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:46

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: emanuel_73 »

a ja znam ensoel.pl przez prowadzony gabinet medycyny naturalnej - cierpię na migreny, dzięki pomocy lekarzy z Ensoel odnalazłam nadzieję na dobre samopoczucie. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Polecam wszystkim osobom zmagającym się z migreną!
Awatar użytkownika
Franciszka_88
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2020, 20:21

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Franciszka_88 »

Solidna, rzetelna firma, urządzenia objęte są gwarancją, serwisują sprzęt, edukują, jak z niego korzystać. Wszystko w jednym miejscu, obsługa niezwykle miła.
Awatar użytkownika
babeta70
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 8:36

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: babeta70 »

Firma ensoel.pl istnieje już ponad 10 lat i oferuje najlepszy sprzęt elektroniczny dla zdrowia na rynku. Ich urządzenia przeznaczone są do testowania metodą Volla i Vega-test. Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
Ryszarda_72
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2020, 10:52

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Ryszarda_72 »

Sprzęty firmy Enso Electronics są rzecz jasna świetnej jakości, ale przede wszystkim polecam ich szkolenia. Rzeczowe, merytoryczne, ogromna dawka wiedzy.
Awatar użytkownika
Ladana95
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2019, 19:36

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Ladana95 »

Polecam szkolenia od Enso nie tylko dla przyszłych lekarzy, ale każdemu kto interesuje się medycyną i zdrowiem. Można wyciągnąć z nich masę przydatnej wiedzy.
Awatar użytkownika
Minerwa_99
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 16:01

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Minerwa_99 »

Jeżeli ktoś chce pogłębić wiedzę o zdrowiu i sposobach leczenia, to szkolenia Enso są najlepszym do tego sposobem. Dają możliwość zdobycia tytułu zawodowego akupunkturzysty, myślę, że to naprawdę ciekawa opcja.
Awatar użytkownika
Tabula_rasa
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Tabula_rasa »

Korzystam w pracy z urządzeń www.ensoel.pl i zdecydowanie mogę polecić.
Awatar użytkownika
fabiola_77
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2019, 12:33

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: fabiola_77 »

Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu medycyny naturalnej, to naprawdę warto. Bardzo konkretna, ciekawa dawka wiedzy, mnóstwo się tam nauczyłam.
Awatar użytkownika
Elora_96
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2020, 3:00

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Elora_96 »

W temacie elektropunktury nie mają sobie równych. Urządzenia są najlepszej jakości i skutecznie pomagają pacjentom.
Awatar użytkownika
Dyzma
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2019, 16:14

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Dyzma »

Świetnie zorganizowane szkolenia, jest miejsce na wiedzę i jest miejsce na pytania i rozmowy. Myślę, że wrócę na kolejne szkolenia od Enso.
Awatar użytkownika
kaja70
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2019, 19:34

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: kaja70 »

Niedawno zainteresowałam się medycyną i podoba m się traktowanie organizmu człowieka jako zintegrowanej całości, a nie tylko leczenie pojedynczych schorzeń. Metoda Volla i Vega-test to moim zdaniem przyszłość medycyny.
Awatar użytkownika
Delia91
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2020, 3:25

Re: ensoel.pl opinie

Post autor: Delia91 »

Bardzo polecam urządzenia https://www.ensoel.pl/. Dzięki lekarzom Ensoel uporałam się z migrenami.
ODPOWIEDZ