Smart Kid Belt pas

Gdzie na wakacje - opisy najciekawszych miejsc, plany podróży, tanie bilety lotnicze, oferty last minute.
Awatar użytkownika
iga159
Posty: 31
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:31

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: iga159 »

My kupiliśmy dla starszego, abyśmy cała 5 mogli jeździć jednym autem, bo inaczej sie nie zmieścimy.
Awatar użytkownika
divette
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:06

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: divette »

Na Twoim miejscu pytałbym najbliższych o to. Pewnie coś doradzą.
Każdego z nas czeka śmierć, bez wyjątku, ale Boże... czasem Zielona Mila wydaje się taka długa.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 24
Rejestracja: 23 maja 2019, 21:00

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: terenia »

Praktyczne rozwiązanie, które przydaje się nie tylko w awaryjnych sytuacjach. Uważam, że pasy ja najbardziej są godne polecenia, niewielkie, niedrogie, proste w użyciu. Oczywiście nie polecam przypinać nimi małych dzieci, ale dla starszaków będzie jak najbardziej ok takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
iga159
Posty: 31
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:31

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: iga159 »

No własnie nie napisał, to tylko dla starszych. Zgodnie z tym co pisze producent Smart Kid Belt i trzeba tego przestrzegać.
Awatar użytkownika
walewska
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:58

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: walewska »

My akurat mamy pas dla synka 7 letniego. Dla mnie super urządzenie, bezpiecznie przewozimy dziecko,z fotelika wyrósł, w podkładki nie wierzę. Pas ten sprawdza się super, widziałam film na YT z testów zderzeniowych. Robi wrażenie, pas ma różne opinie ale wiadomo każdemu się nie dogodzi. My mamy, i chwalę sobie ten wynalazek. Bo jest bezpieczny, tani i poręczny
Awatar użytkownika
inga123
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:47

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: inga123 »

Myślę, że to jest indywidualna sprawa każdego z nas. Ja osobiście bardziej preferuje smart kid belt, jest jak najbardziej bezpieczne. Używam już pas smart kid belt od jakiegoś czasu i nadaję się rewelacyjnie. Ma rozmiar kieszonkowy więc można go zabrać wszędzie, nie zajmuje tyle miejsca co fotelik i jest wygodniejszy.
Awatar użytkownika
walewska
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:58

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: walewska »

Polecam przeczytac ten artykuł na temat najnowszych testów urządzeń służących do przewożenia dzieci. Porównano kilka fotelików i Smart Kid Belt.Moim zdaniem wyniki nie pozostawiają złudzeń, Smart Kid Belt ma jedne z lepszych wyników https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
Awatar użytkownika
Lolita
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2020, 17:13

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Lolita »

Jak dla mnie pasy smart kid belt to genialny wynalazek, korzystam już z nich ponad miesiąc i jestem niezmiernie zadowolona. Pasy nie kosztują sporo, także każdego będzie stać. Jest to spoko alternatywa zamiast tych niewygodnych podstawek. Córka odkąd posiadamy pasy, chętniej jeździ samochodem :)
Awatar użytkownika
Emiliaa
Posty: 62
Rejestracja: 24 paź 2019, 17:20

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Emiliaa »

U nas też pas smart kid belt się sprawdza. Polecam szczególnie kiedy ktoś posiada dwa samochody, ponieważ nie będzie musiał przekładać non stop fotelików. Zdecydowaliśmy się na ten produkt jakieś 2 miesiące temu, musze przyznać że żałuję że tak późno teraz przewożenie dzieci jest dużo łatwiejsze i co najważniejsze bezpieczne.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: tormund91 »

:shock:
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: tormund91 »

A może zamiast zwykłego fotelika przerzucić się na pasy smart kid belt : https://smartkidbelt.com/pl/ ? Jest to również bezpieczna forma transportu a o wiele bardziej wygodniejsza dla naszych dzieci. Montaż zajmuję dosłownie chwilkę i nie jest skomplikowany. Osobiście polecam bo jest to super wygoda
Awatar użytkownika
gajkaa
Posty: 23
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:03

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: gajkaa »

My pasa używamy i wierzę, że jest bezpieczny. Proszę sobie zobaczyć na ich stronie testy zderzeniowe . A tu najnowsze testy dynamiczne gdzie porównano kilka fotelików i psa włąśnie https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Goodnight88 »

Ja bardzo polecam pasy dla takich starszych albo wyrośniętych dzieci. Mam córkę, która na prawdę jak na swoje 9 lat jest po prostu duża, wysoka ( ja taka byłam, zreszta jestem wysoką kobietą około 180 cm wzrostu) Do tego też jest grubszej kości i taka ubita dość. Dlatego pasy SKB dla takich właśnie dzieci uważam za trafione.
ODPOWIEDZ