Jakie konto bankowe wybrać ?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 151
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: hanki4 »

Witam
Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Sprawdzałem w jakim banku założyć konto i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ?
?
Awatar użytkownika
beyourself
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 18:06

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: beyourself »

Ofert bankowych nie brakuje. Teraz banki prześcigają się z coraz to lepszą ofertą.
Czas - tylko ciche tykanie ściennego zegara przypomina o tym, że nie sposób go zatrzymać ani cofnąć
Awatar użytkownika
Irenka
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:13

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Irenka »

Ja ostatnio szukałam odpowiedniego konta osobistego dla siebie i trafiłam na ciekawą stronę https://www.kontomaniak.pl . Zamierzam skorzystać z jej pomocy, ponieważ widziałam, że strona posiada doskonale przedstawione produkty bankowe. Jeszcze większym atutem jest fakt, że można je porównać między sobą. Myślę, że tutaj z pewnością znajdę tego czego szukam.
Awatar użytkownika
Diwaso
Posty: 16
Rejestracja: 19 maja 2019, 22:31

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Diwaso »

Jest wiele kont, dlatego wybór nie należy do łatwych. Na pewno warto wziąć pod uwagę też promocje https://www.tanie-konto.pl/promocje/
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: konwalijka »

A wiesz, że mając konto bankowe, możesz podłączyć je do Google Pay czy Apple Pay? Sprawdź ten artykuł, przeczytasz tam, na czym dokładnie polegają te aplikacje.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: mczay »

No właśnie fajna jest ta opcja apple pay. Na stronie: https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/apple-pay jest sporo na ten temat. Właściwie wystarczy tylko mieć telefon apple i można bezpiecznie płacić za zakupy w sklepie. To na prawdę fajna opcja.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli szukacie konta dla studenta czy konta dla młodych to zobaczcie tutaj konto firmowe ranking macie bardzo fajną ofertę. Moim zdaniem najlepszą. Koniecznie zobaczę i dokładnie poczytajcie. Ja polecam serdecznie korzystam z konta w tym banku i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: miszka »

Warto też zastanowić się nad tym czy warto mieć wspólne konto z partnerem czy lepiej osobno gospodarować swoim finansami. Tutaj https://vaxy.pl/czy-warto-mies-wspolne- ... partnerem/ można sobie poczytać na ten temat i rozważyć taką opcję. Każda z nich ma bowiem swoje wady i zalety. Można też upoważnić swojego partnera do konta. Też to jest jakieś wyjście. Warto też przedyskutować ten temat ze swoją drugą połową.
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 151
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: hanki4 »

Z tego co się orientuję to najbardziej korzystne konto ma teraz Nest Konto , bardzo korzystnie to wychodzi. Zerknij sobie może tutaj w jakim banku założyć konto tam jest cale zestawienie kont i masz pokazane które wychodzi najkorzystniej
Awatar użytkownika
Satriana
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2020, 6:42

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Post autor: Satriana »

Uważam, że rekomendacje i materiały ze strony Instaforex są bardzo przydatne - jestem przedsiębiorcą i płacę podatki, więc te informacje będą bardzo przydatne również dla Ciebie, jeśli chcesz dowiedzieć się nowych rzeczy na temat finansów. Instaforex review jest pod linkiem.
ODPOWIEDZ