Kurier - przesyłki za granicę

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Kurier - przesyłki za granicę

Post autor: wanda »

Chciałabym podjąć długoterminową współpracę z kurierem. Interesuje mnie wysyłka paczek za granicę. Możecie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Kurier - przesyłki za granicę

Post autor: selena »

Świetny pomysl. Ja też produkty ze swojego sklepu wysyłam do zagranicznych klientów, dzięki temu mój biznes ciągle się rozwija. Mogę polecić Ci sprawdzonego przeze mnie kuriera na Czechy i Słowację. Interesują Cię te państwa?
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: Kurier - przesyłki za granicę

Post autor: wanda »

Jasne, że tak. Będę Ci bardzo wdzięczna za namiar :)
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Kurier - przesyłki za granicę

Post autor: selena »

W takim razie tutaj masz namiar https://czechkurier.com/ Ja korzystam z ich usług od dluższego czasu, dostarczyli już kilkadziesiąt przesyłek nadanych przeze mnie. Są terminowi i rzetelni, więc na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Co ważne, ceny ich usług wcale nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: Kurier - przesyłki za granicę

Post autor: MilenaD43 »

Jeśli szukacie dobrego kuriera w rozsądnej cenie to warto zajrzeć na https://allekurier.pl/cennik/dpd gdzie będziecie mogli sobie porównać oferty i sprawdzić m.in jakie opcje przygotował dla Was DPD w zależności od wagi, rozmiarów oraz typów przesyłki. Poza tym oczywiście umożliwiają wysyłkę za granicę i przygotowali specjalne oferty prowadzących sprzedaż internetową w dużo lepszym zakresie cen. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Kurier - przesyłki za granicę

Post autor: mari9022 »

Mam sklep online, wysyłam różne paczki i bardzo lubię ułatwiać sobie pracę, dlatego tak często sięgam po różne nowości i nowe możliwości. Teraz nowością jest dla mnie narzędzie do zarządzania sprzedażą online od https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Zdecydowalibyście się na moim miejscu? Dodam, że system daje takie możliwości, jak wystawianie faktur w 6 językach oraz integruje się z systemem bankowości.
Awatar użytkownika
Patixs
Posty: 53
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: Kurier - przesyłki za granicę

Post autor: Patixs »

Żadnego problemu z tym nie ma, raczej jest to tylko kwestia ceny, ale tu można również przebierać w ofertach. Ja np. na portalu Furgonetka Giełda znalazłam zlecenie transportu do Francji, gabaryty nie są tu też żadnym ograniczeniem, firmy transportowe spokojnie sobie poradzą nawet w większymi meblami. Warto korzystać z takich brokerów kurierskich, tu właśnie sami możecie wpisać swoje zlecenie, do którego zgłoszą się odpowiednie firmy.
ODPOWIEDZ