Odmładzanie skóry

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Nikoleta-78
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2021, 6:51

Odmładzanie skóry

Post autor: Nikoleta-78 »

Dziewczyny zdecydowałybyście się na odmładzanie skóry komórkami macierzystymi? Ja z pewnością bym to rozważyła, bo ta metoda ani trochę nie wydaje mi się ryzykowna, a za to mogłabym nazwać ją innowacyjną. Co wy na ten temat myślicie?
Awatar użytkownika
selena
Posty: 386
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: selena »

Skoro widzisz na swojej cerze pierwsze oznaki starzenia, to warto postawić na pielęgnację przeciwzmarszczkową i rewitalizującą. Nie wiem czy słyszałaś juz o pielęgnacji dwukierunkowej, ale z pewnością warto się zainteresować tym tematem. Zajrzyj na stronę https://www.herbapol-polana.com/ i sprawdź co mają do zaoferowania. Ja jestem bardzo zadowolona z ich produktów.

mateusz job
zięba

Re: Odmładzanie skóry

Post autor: zięba »

Fajne zabiegi na odmładzanie skóry mają w Bieńkowscy Clinic. Myślę, że każdy tam znajdzie coś dla siebie. Ja pozbywałam się swoich zmarszczek na twarzy za pomocą kwasu hialuronowego a przyjaciółka moja za pomocą osocza bogatopłytkowego. Jesteśmy bardzo zadowolone z efektów tych zabiegów. Teraz czujemy się młodziej i mamy więcej pewności siebie. Planujemy jeszcze zabiegi na modelowanie naszych sylwetek :) wtedy będziemy już boginiami :D haha

glikolowy gruntowy wymiennik ciepła
ODPOWIEDZ